Streamovací hudební služba Google YouTube Music nyní podporuje Siri

iOS 13 přinesl nejen vizuály, jako je temný režim, ale také mnoho nových funkcí v různých částech. neviděla jsem. Jeden z těchto Otevření Siri třetím stranám. To umožnilo kompatibilitu různých služeb pro streamování hudby, jako je Spotify, se Siri.

Tímto způsobem můžeme požádat Siri o přehrání našeho oblíbeného seznamu skladeb, konkrétní skladby nebo alba … Nejnovější streamovací hudební služba kompatibilní se Siri je Google: YouTube Music prostě to nevzlétlo a stále to není volba pro většinu uživatelů.

Siri API pro vývojáře, Nechtějí používat Apple Music a pokud se rozhodnou použít různé dostupné alternativy, nenajdou v tomto smyslu omezení společnosti Apple. Tento krok má výslovně za cíl vyhnout se možným sankcím nebo vyšetřování regulačních agentur.

Po nové aktualizaci své hlavní inovace YouTube Music Integrace se Siri„Můžeme požádat Siri, aby přehrál konkrétní skladbu, album, přehrál stejnou skladbu, přeskočil na další v seznamu skladeb… S CarPlay je k dispozici také Siri YouTube Music kompatibilita.

Vyhledávací gigant spustil YouTube Music s YouTube Premium v ​​květnu 2018. nedosáhli úspěchu, který uživatelé očekávali a většina jeho obsahu je dnes k dispozici zdarma.

Pokud jde o čísla uživatelů služby YouTube Music, Google nikdy nezveřejnil počet předplatitelů této služby. Dnes měl Spotify k 30. září 113 milionů placených předplatitelů, zatímco počet předplatitelů Apple Music dosáhl v červnu letošního roku 60 milionů.

Volný, uvolnit