Toto je 5 nejlepších logických her pro Android

Nejlepší logické aplikace

Křížovky jsou jednou z nejpopulárnějších slovních her, jaké známe. Procvičují váš mozek, učí vás nové věci a jsou zábavným, ale snadným způsobem, jak trávit čas. Proto vám chceme představit tento článek. 5 nejlepších logických her pro Android. Tak, myslet si!

CodyCross legrační možnost

CodyCross je zábavná směsice jednoduchých her a křížovek. Tento titul má několik předdefinovaných kategorií a všechny části se točí kolem této premisy. Vaším úkolem je následovat řádek a vyplnit co nejvíce slov. Sada obsahuje stovky hlavolamů, synchronizace cloudu a čtyři režimy obtížnosti.

Má placenou verzi, kde můžete odemknout všechna slova a funkce. Ale, verze zdarma je dost dobré rád zabíjí čas. Pokud jste fanouškem křížovek, nemůžete přestat hrát tuto hru na svém mobilu.

Pokud máte rádi výzvy, anglická křížovka je pro vás

English Puzzle je další logická hra v tradičním stylu. ale pouze v angličtině. Tato hra má více než 400 slovních hádanek, které fungují offline. K dispozici jsou také čtyři různé úrovně obtížnosti, které prověří vaše znalosti.

Také dostanete Ocenění za úspěch, cloudová synchronizace a žebříčky. Stahování je zcela zdarma, ale pokud chcete něco úplnějšího, budete se muset přiklonit k placené verzi.

Puzzle zdarma, nejklasičtější možnost

Jeho jméno mluví samo za sebe. Toto je zcela bezplatná logická hra bez nákupů v aplikaci, i když obsahuje některé reklamy. Představuje hru Více než 400 hádanek a všechny lze hrát offline. Kromě toho můžete získat křížovky v angličtině, španělštině a portugalštině.

Samozřejmě byste měli vědět, že hra někdy zneužívá použití skladeb souvisejících se Spojenými státy. Kromě toho je to velmi zábavná hra plná tradičních hádanek, které rádi řešíme. Už tedy nečekejte a stáhněte si jej z Obchodu Play z níže uvedeného odkazu.

A … další hádanky pro vás

Hádanky

Název této hry je tak jednoduchý, protože hádanky vám jich nabízejí stovky, abyste se mohli pobavit. Dostanes nové hádanky každý den, neomezená pomoc s dokončováním slov a mnoho dalšího.

Nejlepší z toho všeho zcela zdarma ke stažení, s některými reklamami, které nebudou příliš otravné. Abyste si ji mohli užít, nebudete se muset do hry registrovat ani přihlašovat. Je to nepochybně dokonalá alternativa pro milovníky puzzle.

Hádanky

Seznam uzavíráme hádankami zdarma ve španělštině

Uzavíráme naše číslo jinou fantazií Logická hra zdarma ve španělštině. Zde najdete ty nejlepší a nejzábavnější hádanky pro vytváření slov a zlepšení vaší koncentrace. Pokud nemůžete uhodnout ani slovo, budete mít k dispozici také systém nápovědy.

Hra také nabízí: hádanky, různé úrovně obtížnosti a mnoho dalšího pro celou rodinu. Jednou z jeho hlavních funkcí je, že má tisíce definic, které vám pomohou řešit křížovky při rozšiřování vašich znalostí.

A pro tebe, Jaká je nejlepší logická hra pro Android?