Střílečka, kde potřebujete zlepšit svoji přesnost

Je sobota, a to znamená, že musíte trávit čas, dokud není čas jít dnes večer ven. Je také možné, že jste se rozhodli zůstat doma vzhledem k tomu, že jsme vám přinesli velmi návykovou hru a jednu ze zbraní. Před několika dny jsme vám nechali 2 velmi návykové a nekonečné hry, ale dnes Král střelbyje hra, kde musíte ukázat svou citlivost. Hlavní zbraní hry je puškaale máme mnoho modelů a spotřebního materiálu, které obohacují naše zkušenosti.


Cena Samsung Galaxy J5 2017 klesla na historické minimum


Už dlouho jsme vás nenechali lukostřelbou nebo tak něco. Víme, že se vám tyto splátky velmi líbí, ale nechtěli jsme udělat krok k jejich úplnému předvedení, dokud nenajdeme zajímavou, návykovou a užitečnou hru. Pokud si chcete stáhnout novou hru, můžete pokračovat ve čtení.

Shooting King vás udrží v chodu díky dostupným vylepšením a módům

Navigovat Google Play jsme se potkali Král střelby Před pár dny. Hrajeme každý den nějakou dobu a je to jedna z nejlepších instalací svého druhu, kterou jsme testovali. Nevyniká nejlepší grafikou, existuje však několik velmi zajímavých režimů.

JE režim kampaně Je to první hra, kterou byste měli hrát, protože vám pomůže pochopit fyziku hry a postupně se bude zlepšovat. V tomto režimu se budete muset pokusit dosáhnout skóre, abyste projeli úrovní, I když si můžete vybrat získat zlatou medaili na všech úrovních. Díky tomuto modu můžete vydělat nějaké peníze, ale režim online Pokud chcete vyměnit zbraně, kupte si vylepšenou kulku nebo zvětšete zvětšení své pušky.

Budeme soutěžit s jiným hráčem v online režimu. Máme v něm několik subódů, dKde hrajeme od 500 mincí po miliony. Pokud vyhrajete, zdvojnásobíte vsazenou částku a vítr hraje v každém režimu klíčový faktor. Jedna z nejvíce doporučených online úrovní je místo, kde byste měli sázet 5 000 mincíprotože si můžete koupit novou pušku vítězstvím v některých hrách.

Není to příliš komplikovaná hra, Ale pravdou je, že když porazíte úroveň 50 v režimu kampaně, bude to čím dál těžší. V online režimu se můžete setkat se všemi druhy lidí a protože v tomto režimu nemáte úroveň, nebudete vědět, jestli hrají více či méně. Dobrým způsobem, jak zjistit, s kým máte co do činění, je podívat se na zbraň, kterou máte. Nepochybně se jedná o hru, které věnujeme své hodiny a rozhodně nás zcela spojuje.

Ne příliš těžké a Můžete si jej stáhnout zcela zdarma z Google Play.


Nyní můžete používat WhatsApp emojis v oficiální aplikaci bez nutnosti beta verze.


král střely král střely