Xiaomi CC9 získá Snapdragon 730, baterii 4000 mAh a 27 wattovou nabíječku.

Na hlavní kameru bude nainstalován 48megapixelový obrazový snímač

Uživatel Twitteru Mukul Sharma, s nímž často mluvíme a pravidelně zveřejňujeme „spolehlivé“ informace o nových produktech v mobilním průmyslu, představil funkce a ceny nového smartphonu. Xiaomi CC9.

Společnost Xiaomi připravuje uvedení modelu Xiaomi CC9 na trhSpolečnost Xiaomi připravuje uvedení modelu Xiaomi CC9 na trh

Není to poprvé, co jsme s vámi mluvili Xiaomi CC9Terminál instalovaný na základě procesoru Qualcomm Snapdragon 730 SoC (single-chip system) bude vybaven obrazovkou s neznámou úhlopříčkou, ale s interním snímačem otisků prstů.

V sekci fotografií bude také rozlišení přední kamery s výřezem ve tvaru kapky na obrazovce 32 megapixelů. Xiaomi Mi CC9e. Hlavní fotoaparát bude vybaven 48megapixelovým obrazovým snímačem.

Smartphone bude vybaven NFC modulem pro bezkontaktní platby a 4 000 mAh baterií. Tento smartphone bude kompatibilní s 27-wattovým systémem rychlého nabíjení.

Pokud jde o ceny, zdá se, že verze se 6 GB RAM a 128 GB flash paměti bude stát 360 $. U verze s 8 GB RAM budete muset vyměnit 404 dolarů nebo 359 eur. Verze s 8 GB RAM a 256 GB flash paměti bude nakonec stát 447 $ (397 eur).

Před několika dny výchozí funkce smartphonu Xiaomi Mi CC9e bude zjednodušená verze. Xiaomi CC9zveřejněny podle údajů poskytnutých stejným zdrojem.

Zdroj: Twitter