Super Mario Run je nyní k dispozici na Google Play

Super Mario Run

Od příchodu na iOS museli strávit měsíce a je to Pro Nintendo bylo zabezpečení důležitou součástí vývoje hry Super Mario Run.Ale jak jsme řekli před několika dny na ProAndroid.com, jedna z nejočekávanějších her od prvního vzhledu Pokémon GO konečně dorazila a je k dispozici ke stažení.


Symmetrica, hra, díky které si zamilujete její jednoduchost


Bylo odhaleno téměř vše o nejnovější verzi Nintendo pro AndroidAle pokud jste se stále ještě nedozvěděli všechno o tomto Super Mario Run, obnovíme vám paměť, protože příležitost si to zaslouží.

Super Mario Run si můžete stáhnout z Google Play.

Super Mario Run

Je zřejmé, že aplikace je oficiálně k dispozici ke stažení na Google Play, navíc zde není žádná ztráta, protože humbuk Byl vytvořen z mnoha lidí, kteří očekávali jeho příchod, Tato hra je již na titulní stránce ve speciální reklamě, která je natolik nápadná, že si ji všimnete, když vstoupíme do aplikace..

Stahování zabírá 59,53 MB prostoru, což je poměrně cenově dostupná váha vzhledem k prostředkům, které Nintendo používá k poskytování nejlepšího možného obsahu.. A jak jsme již komentovali při jiných příležitostech a určitě jste věděli, hra vyžaduje připojení k internetu. Může se to zdát velké, ale vzhledem k tomu, že jde o plošinovou hru, která by ji neměla potřebovat, ale její funkce je tak odlišná, protože odkaz je vždy způsoben záměrem společnosti se jí za každou cenu vyhnout. pirátství.

Velmi jednoduchá, ale atraktivní hra

Super Mario Run

Mluvíme o Mariovi, jedné z nejslavnějších postav ve videoherním průmyslu, ale tentokrát to přichází tím nejjednodušším a nejjednodušším způsobem, jaký si dokážeme představit, protože naší jedinou misí bude skákat. Vzhledem k tomu, že se naše postava ve hře vyvinuté pro Android spustí automaticky, je hra omezena na skákání přes překážky a baddies.. A samozřejmě budeme muset zaplatit 10 eur, abychom mohli hrát plnou verzi, i když si ji lze stáhnout zdarma jako na iOS. Hodnota? Nejlepší je, že se pokusíte rozhodnout sami.


Hardway, hra, kde je nejtěžší vytvářet silnice