Telefon Samsung Galaxy A100 může být první, kdo obdrží novou generaci obrazovek společnosti s názvem „full screen v2.0“.

Telefon Samsung Galaxy A100 může být první, kdo obdrží novou generaci obrazovek společnosti s názvem „full screen v2.0“.

V současné době podmíněná vlajková loď své řady Samsung Galaxy A zvláště Samsung Galaxy A80. Podle pověstí stále uvádíme nový model. Galaxy A90pokud se však spoléháme na uniklé informace, nebyla by to „vlajková loď“ této linie, spíše tato medaile, Samsung Galaxy A100.

Samsung Galaxy A100Samsung Galaxy A100

Jeden zdroj tvrdí, že Samsung se chystá uvést na trh nový telefon, Galaxy A100. Přijde zařízení s ohromujícím displejem … tzv fullscreen v2.0zakryje boční plochy, protože fyzická tlačítka zmizí.

Podle dalších pověstí je pravda, že se Samsung rozhodl odložit propagaci těchto displejů. Galaxy A100 v tomto případě bude vydána příští rok. Možná, když se zúčastníme jeho spuštění Samsung Galaxy S11protože Samsung se nyní snaží nabídnout nová řešení, která nejsou k dispozici u „vlajkových“ telefonů. Možná by mělo všechno dobře fungovat, aby se zabránilo „nepořádku“ v terminálu. Především proto, aby se neopakovaly chyby vyskytující se v zařízeních, jako je následující Samsung Galaxy Fold.

Představujeme si zpoždění uvedení tohoto zařízení na trh v jihokorejské společnosti jako „bodnutí“.

Samsung Galaxy A100Samsung Galaxy A100

Je třeba poznamenat, že na obrázcích, které nás doprovázejí, vidíte, jak by toto zařízení mohlo vypadat. V tomto případě vidíme terminál, který nespadá na boční stranu obrazovky, ale pokrývá celou přední plochu zařízení. Od termínu fullscreen v2.0 byl vynalezen pouze zasvěcenými osobami a žádný takový telefon se na trhu dosud neobjevil, je v něm trochu zmatek … a jak bude nakonec vypadat … takže tyto obrázky berte jen jako „poetický doprovod“.

Zdroj: Letsgodigital

Zdravím z hloubky bytů.