Témata Instagramu jsou nyní k dispozici, chatujte se svými nejbližšími přáteli

Instagram Nově vydáno Vlákno, Nový aplikace pro zasílání zpráv Kontaktujte nás nejlepší přáteléSnaží se být alternativou k DM (přímým zprávám) obsaženým v hlavní aplikaci Instagramu.

Témata jsou založena na seznamu nejlepších přátel na Instagramu, ale první věc, kterou nám nabídne, je přidání komponent do seznamu nebo jejich nahrazení, pokud tuto funkci nepoužíváme.

Pokud jej stisknete třikrát, uloží Instagram příspěvek automaticky?

Zprávy subjektu si klade za cíl být velmi vizuální aplikací podle vizuálůProto je integrovaná kamera Instagramu důležitou funkcí. Kromě toho funkce postavení (Status in English) is very different from the current WhatsApp Status.

Obrázek - Témata Instagramu jsou nyní k dispozici, chatujte se svými nejbližšími přáteli

V nich ukážeme, co v tu chvíli dělámeOd pobytu na pláži až po studium, cestování nebo stravování. Státy v podprocesech Instagramu mají vlastní kontrolu soukromí, kterou mohou sdílet pouze s těmi, které chceme.

Státy navíc poskytují velkou flexibilitu, je možné nejen zvolit, co vlákna přinášejí ve výchozím nastavení, ale také si je vytvořit sami. Nebo některé povolte Automatické situace založené na polozeukazující, že jsme na běžných místech, jako je obchod, univerzita, tělocvična …

Témata nemusí průměrnému uživateli nabídnout mnoho, ale mohou být zajímavá pro lidi, kteří mají na Instagramu mnoho sledujících a každý den dostávají spoustu zpráv od cizích lidí.

Tváří v tvář ovlivňovatelům vám umožní chatovat se svými blízkými přáteli pomocí vašeho hlavního účtu, aniž byste přerušili interakci ostatních následovníků. Navíc, Tématické konverzace a instagramové DM se synchronizujítakže bude snadné přepnout z jedné aplikace na druhou.

Může to být odpověď na selhání aplikace Direct, samostatné aplikace Instagram pro soukromé zprávy, která nikdy neuspěla, protože zprávy nenabízejí téměř žádnou výhodu oproti DM zabudovaným do Instagramu.

Stejně jako IGTV, která chce konkurovat YouTube, síť sociální fotografie vždy experimentuje s novými experimenty, aby zjistila, zda jsou přesvědčivými uživateli. Témata nevytvářejí mnoho nových nápadů, ale může to být nový zajímavý přístup k zasílání zpráv.

aplikace Témata, která již zveřejnil Instagrama zobrazování v App Storu pro iPhone a Play Store pro Android, ale to nám možná ještě neumožnilo stáhnout si jej. Vypadá to, že zavádění postupuje postupně a celosvětové stažení bude trvat několik hodin.

Nejlepší hádanky pro Instagram Stories

Co si myslíte o přízi? Je to užitečné pro udržování kontaktu se svými blízkými přáteli nebo vám stačí tradiční přímé zprávy?

  1. Stáhněte si témata Instagramu pro Android

stažení

  1. Stáhněte si Instagramová vlákna pro iPhone

stažení