Testy Apple Maps a podrobnější mapy Velké Británie a Irska

Apple vždy vylepšování vašich zařízení a aplikací. Ve všech odděleních společnosti je konstantní, ať už jde o vývoj nových verzí hardwaru nebo softwaru.

A nativní aplikace Map Apple nemůže být menší. Na letošním WWDC nás Cupertino varoval, že práce na vylepšování map v USA se rozšíří do ostatních zemí. Již vypršela platnost Irsko a Anglie.

Apple zahájil testování aktualizace Mapy Přináší podrobnější informace do vašeho navigačního systému pro omezený počet uživatelů, kteří v současné době mohou testovat nové mapy ve Velké Británii a Irsku.

Během WWDC 2020 Apple oznámil, že přinese vylepšené mapy Apple do dalších zemíRozšiřuje své podnikání o mapy Spojených států. Jeho první mezinárodní expanze se bude týkat Velké Británie, Irska a Kanady a uskuteční se letos.

Testování nových map bylo viděno 22. srpna, ale zdá se, že je viditelné pouze pro velmi malý počet uživatelů, a průzkumy pouze 3% zařízení Apple s přístupem.

Terénní práce společnosti Apple ve Velké Británii a Irsku 2015 červen Poslední provincie každé země byly dokončeny v květnu 2019 pomocí kartografických nástrojů.

Analýza předchozího testu rozšíření Map společnosti Apple v USA ukazuje, že: Trvá od 16 dnů do 49 dnů Veřejné testování před vydáním finální verze. Vzhledem k relativně malé velikosti Velké Británie a Irska ve srovnání s jinými rozšířenými regiony se zdá být rozumné předpokládat, že nebude k dispozici všem uživatelům déle než dva týdny.

Zatím neexistují žádné známky podobných testů zahrnujících aktualizaci na kanadských mapách, ale pravděpodobně nebude trvat dlouho, pokud budou chtít zavést novou mapu. stejný rok.

Kromě podrobnějších map mimo USA bude aktualizace Map obsahovat také vylepšenou navigaci na kole, vylepšená doporučení pro místa k návštěvě nebo stravování atd. Vypadá to, že Španělsku to bude trvat dlouho….