Tichý!  Dva velmi blízcí psi pro iPad

Tichý! Dva velmi blízcí psi pro iPad

Ve hře Tichý!, budete se moci připojit k nejroztomilejšímu psímu duu Obchod s aplikacemi v zábavné plošinovce. Připojte se k Mickovi a Ralphovi na jejich výstupech pro iPad a iPad 2 a sbírejte co nejvíce cookies, jak budete postupovat po úrovních. Tito dva přátelští psi jsou si bližší, než si dokážete představit.

Tichý! iPad

Naši milí hrdinové dva psi se spojili se svými jazyky. Ano, může to vypadat divně, ale tito psi si zauzlili jazyk, aby mohli čelit mnoha výzvám, které život nabízí.

Tichý! Jedná se o plošinovou hru, kde klíčem je využívat fyzikální zákony ve svůj prospěch. Klíčem je, stejně jako u mnoha jiných her, které využívají podobný přístup K překonávání překážek použijte podivné zdroje, které najdete po ruce setkal ses

Jeho grafika je na iPadu i iPadu 2 velmi pestrá a perfektně zapadá do veselého stylu hry. Budeme mít 50 úrovní k dokončení a 30 jedinečných výzev, které musíme překonat, abychom odemkli další obsah.

Jejich tvůrcem je Mojo Bones, nejméně jeden rok nepřetržitých aktualizací zcela zdarma Pro ty, kteří věří Tongue Tied! Takovýmto nabídkám je těžké odolat.

V tomto přívěsu uvidíte krásnou nabídku Tongue Tied! pro iPad:

Připojit se Nejzábavnější psí pár, jaký jste na iPadu viděli. Tichý! Dobrodružství, které vás vezme po celém světě a vyhne se bezpočtu nebezpečí díky vaší kreativitě a silně propojeným jazykům.