Wind-up Knight, The Story of a Knight pro iPad

Wind-up Knight, The Story of a Knight pro iPad

Wind-Up Knight Je to skvělá akční a plošinovka pro iPad a iPad 2, dostupná v plném 3D, ale s vylepšením bočního posouvání. Přichází do App Store jako kulatá hra s velmi malými nedostatky a je připravena vám umožnit žít dobrodružství a neštěstí tohoto rozkošného středověkého rytíře celé hodiny. Máte odvahu?

Wind-Up Knight iPad

Proveďte svého rytíře 50 ďábelsky navrženými úrovněmi, které vás vyzkouší. Jak by mohl být cíl hry jinak? Zachraňte princeznu před zlým Temným rytířem.

Ve hře Wind-Up Knight musíte běhat, skákat, házet a bojovat na každém kroku, abyste dosáhli svého milovaného. Wind-up Knight je druh náročné hry, na kterou jste čekali. Ovládání je velmi jednoduché: rytíř se pohybuje automaticky: musíte jen skákat, ohýbat se, bránit se nebo bojovat.

Grafika je komiksově vykreslená ve 3D, aniž by vypadala realisticky. Ideální pro iPad. Kromě základních tahů budete moci provádět dvojité skoky, pohybující se stěny, potápění a další pokročilé akce, které pro vás bude obtížné dokončit scénáře.

Budete cestovat ve 4 různých světech plných nepřátel a vybavení, které můžete sami vylepšit, abyste zvýšili své šance. Každá úroveň také skrývá tajný dopis, uvidíme, jestli ho najdete!

Zde vidíte prvních 10 minut. Wind-Up Knight Pro Apple iPad:

Wind-up Knight byl navržen od základů, aby vám přinesl kvalitní věže. V App Store bude těžké najít hru s tolika ctnostmiDoporučujeme jako skvělou možnost, jak si užít Vánoce.