Tipy, jak neztratit připojení Wi-Fi v Clash Royale

Jednou z nejzajímavějších a nejzábavnějších věcí, které můžeme s naším smartphonem dělat, je hra. v Google Play Lze nainstalovat miliony her. Máme všechny druhy dodávek, kde nám vyprávějí příběh, nechávají nám rychlé hry a další, které můžeme hrát s ostatními hráči z celého světa v reálném čase. Druhá se vyvinula tak, že nyní můžeme mít velmi zajímavé. Aktuálně nejoblíbenější hra pro více hráčů Clash Royale. Dnes vám necháme několik triků, abyste neztratili připojení Wi-Fi. Clash Royale.


Nyní můžete skrýt příspěvky na Instagramu


Veškerá připojení, rušení a další důvody, proč tu občas zůstaneme, jsou přerušeny. Odpojeno na několik sekund. To není problém téměř v žádném případě, méně při hraní online. Mobilní hry, kde hrajeme proti jinému hráči v reálném čase, jsou dobré Poutokde není Řezyprotože mohou způsobit ztrátu odchod. Pokud jste unaveni z toho, že se vám to stalo, měli byste si přečíst různé tipy, které vám necháme, protože mohou být důvodem, proč ztratíte své nápoje. Clash Royale.

Ztráta Wi-Fi připojení v Clash Royale je synonymem špatného konce.

Pokud jste hráč Clash Royale, nebo jakákoli jiná online hra, která vyžaduje internet, abyste mohli hrát, jste nepochybně hru prohráli vícekrát. Pouto. Je to jedna z nejnudnějších věcí, které se nám při hraní mohou stát, a často se pro nás změní v katastrofu. pořadí trofejí.

Jeden z prvních triků, které vám dnes necháme, se týká umístění vašeho routeru. Většinu času máme režie umístěn v nejvíce nedoporučené části domu. Nejlepším způsobem, jak zabránit ztrátě připojení, je umístit směrovač na místo, kde s mobilním telefonem trávíte nejvíce času. Pokud je v obývacím pokoji, umístěte jej do obývacího pokoje, pokud v něm trávíte více času, musíte jej umístit. Vzdálenost od vás mobilní, pohybliví Připojení k routeru je jednou z nejdůležitějších věcí; proto, ty hraješ s tvým mobilní, pohybliví daleko, pravděpodobně trochu problém.

Totéž platí pro stěny a domácí spotřebič. Ty oslabují signál, odskakují a nedosahují dobře našeho zařízení. Naše lednička, mikrovlnná trouba nebo pračka mohou být zařízení, která způsobují rušení vašeho mobilního telefonu, proto nedoporučujeme umisťovat router do vaší domácí kuchyně. Vždy byste jej měli umístit do otevřené místnosti, mezi kterou není mnoho zdí.

Pravděpodobně nejste sami doma a nejen vy přístroj v síti Bezdrátový internet. Víme, že z vaší Wi-Fi sítě nemůžete dostat každého pokaždé, když budete chtít hrát Clash Royale, ale existuje trik, který nikdy nezklame. Pokud je váš směrovač poměrně nový, měli byste vědět, že budete moci konfigurovat dva kanály, jeden 2,4 GHz a druhý 5 GHz. síť větší, zatímco druhý se zaměřuje na získání větší šířky pásma. Sítě 5 GHz jsou navíc mnohem méně nasycené, takže pokud se k tomu připojíte, bude to jen pokus během hry.

Je to jen několik tipů. zlepšit vaše spojení, a neztratit své hry Clash Royale kvůli spojení. Bezpochyby jsou nejdůležitější sítě 5 GHz, protože si všimnete drastické změny ve stabilitě a rychlosti.


Zdá se, že Motorola Moto G5S vylepšuje střední třídy