Top 5 bezplatných her týdne pro Android

ProAndroid4 Hra je náš mobilní telefon, jedna z věcí, kterou denně používáme nejčastěji. Dříve bylo mobilní zařízení navrženo pouze pro komunikaci, nikoli jako terminál pro hraní, ale v průběhu let jsme viděli, jak se věci mění pomalu a chytrý telefon ve vozidle, jako jsou konzole nebo počítače, abychom mohli hrát naše hry. Dnes vám přinášíme top 5 bezplatných her Android týdne, který najdeme na Google Play.


5 triků Google Chrome, které možná nevíte


Můžeme vám přinést kompilaci, jak jen můžeme nejlepší hry Našli jsme to na internetu, abyste se s mobilním telefonem nenudili. Dnes sestavení přinášíme vám celou řadu filmových her, her pro děti nebo strategických her, takže buďte opatrní Top 5 nejlepších her zdarma pro Android Nejlepší týden, abyste zjistili, zda jste si některé z nich stáhli, a připojte se k nim.

Nejlepší bezplatné hry pro Android týdne

ProAndroid2

Dnes vám jej přineseme Top 5 her volný, uvolnit Android najdeme na internetu. První, který jsme našli na Zootropolisu, ten, který jsme zmínili dříve, pro děti. Mohou ji hrát i starší lidé a nabízí nám zábavu ve všech směrech.

ProAndroid1

Někdo jiný hry Název, který vám přinášíme, je Mouse Bot a jedná se o strategickou a závodní hru. my máme ovládání nějakého auta myš k dosažení všech našich cílů.

ProAndroid3

Transformers Fighters byl další Nejlepší hry zdarma pro Android týdne. Je to nepochybně jedna z nejvíce preferovaných a originálních her ve filmu. Pro ty, kteří milují transformátory a chtějí bojovou hru.

KROSMAGA je hra, kde můžete být bohem díky této velmi klidné karetní hře. Jeden hra Málo známé, ale myslíme si, že se jedná o jednu z nejlepších bezplatných her pro Android týdne. Je to určitě hra, kterou stojí za to vyzkoušet.

Soul Knight, poslední zápas v týdnu pro Android přivedli jsme vás k této recenzi. Hra, kde budete muset jít se svým mečem, abyste se pokusili nezemřít, má mnoho úrovní a různé výzvy, abyste se neustále pohybovali vpřed.


Nejlepší aplikace s obsahem pro dospělé v systému Android


Table of Contents