Toto je prvních 5 triků, které můžete vyhrát ve hře Rush Wars

Rush Wars Cheaty

Rush Wars je strategická hra Supercell, která kombinuje mnoho prvků z jejích předchozích her. Proč? Protože Clash of Clans má vlastnosti Clash Royale a Boom Beach. Pokud jste si ji již nainstalovali na mobil a chcete se o úroveň výš, podívejte se na tyto 5 čísel k vítězství ve hře Rush Wars.

Ve hře Rush Wars budete muset otevřít truhly, zvýšit úroveň svých vojáků, bránit svou základnu a zaútočit na nepřátelské základny. Je to nepochybně velmi zábavná a pohlcující hra. Čtěte dále a zjistěte, jak se zlepšit!

5 triků, které vám pomohou vyhrát ve hře Rush Wars

Inteligentně vylepšujte své karty

upgradujte své spěšné bojové karty

Postupem ve hře získáte zlato a schopnost s ním hodně dělat. Proto byste jej měli utrácet moudře. Pokud utratíte své mince za vývoj karet, které byste nikdy nepoužili v bitvě, budete plýtvat. důležité ve hře a obtížně se hromadí.

Sám Aktualizujte karty, které často používáte, a myslíte si, že je budete používat dlouho. Jste ve hře Rush Wars noví? Neztrácejte peníze za upgrade několika prvních karet, brzy budete potřebovat spoustu peněz na upgrade budov.

Užijte si výhody hraní týmu

Když se připojíte k klanu a vydáte se do bitvy, získáte obranný bonus, který vám velmi pomůže. V podstatě ve hře budou vojáci a předměty, které můžete umístit do své základny pouze proto, že jste součástí týmu. Tímto způsobem můžete mít silnější obranu a ztěžovat ostatním uživatelům průnik. I když neexistuje nic, co by zaručovalo vítězství, bude to velmi užitečné při ochraně vaší základny.

Vytvořte smíšený tým

Budování smíšeného týmu vám pomůže vyhrát bitvy ve hře Rush Wars. Skládá se z alespoň jednoho tanku, jedné nebo dvou úrovní karet pro poškození oblasti a jedné nebo dvou jednotek, které vám poskytnou početní výhodu. Toto nastavení usnadňuje práci přizpůsobit se jakékoli obraně a najít způsob útoku, který povede k vítězství.

Postavte odborný personál

Byl vytvořen odborný personál Naplňte svůj tým kartami poškození na dálku nebo armádními armádami na bojišti. To však lze považovat za dvousečný meč, v závislosti na obraně nepřítele.

Pokud má váš soupeř dobrou obranu proti útokům na dálku, nemůže být váš tým naplněn kartami jako džbán. V takovém případě budete muset najít jinou alternativu k vítězství.

Obrana bude vždy dobrým útokem

Umístěte jednotky dlouhého dosahu za jakoukoli budovu. Tímto způsobem je můžete chránit, zatímco oni se postarají o co největší poškození. Čím vyšší jsou zdravotní body budovy, tím efektivnější bude strategie.

Ještě nemáte tuto návykovou hru? Podívejte se na tento příspěvek, který vysvětluje, jak stáhnout Rush Wars na Android. Je to snadné a rychlé!