Toto jsou nejlepší fotbalové hry pro Android roku 2019

sen fotbal

Rok 2019 se blíží ke konci a pokud milujete fotbal, měli byste si do svého mobilu stáhnout dobrou hru tohoto sportu. V obchodě Google Play je však spousta a je těžké vědět, které jsou opravdu dobré. Proto jsme vytvořili seznam Toto jsou 3 nejlepší fotbalové hry pro Android v roce 2019. Stáhněte si svůj oblíbený a hned začněte hrát!

I když se nic v reálném životě nevyrovná hraní fotbalu, 3 hry, které uvidíte níže, obsahují vše, co potřebujete, abyste se mohli dobře bavit přímo z obrazovky Androidu. Pamatujte, že praxe je vynikající, proto se trénujte, než vyzvete své přátele.

Nejlepší 3 fotbalové hry pro Android 2019

Dream League fotbal

Ani FIFA, ani PES, ale Dream League Soccer má vše, co vás od prvního okamžiku zaujme. Proč? protože tohle hra, kde vytvoříte svůj tým téměř od nuly a podepisujte hráče, dokud nebudete mít dokonalý tým.

Tady můžete Podepište téměř každého hráče, kterého si dokážete představit a čelí mnoha týmům z celého světa. Je to hra s dobrou grafikou, dobrou hudbou a opravdu návykovou hratelností. Je to bezpochyby dokonalá hra na zmírnění nudy.

Postavte si stadion, vyšplhejte se na divize a proveďte přestupy, které považujete za nezbytné, abyste zvýšili hodnotu svého týmu. Pokud milujete fotbal, Dream League Soccer vás okouzlí.

Dream League fotbal

eFootball PES 2020

Pro Evolution Soccer je hra, kterou není třeba nijak představovat. A nový eFootball PES 2020 Mobile, jeden z nejlepších konkurenčních fotbalových simulátorů kdy byl vytvořen pro Android.

Tento eFootball PES 2020 symbolizuje bezprecedentní spojení mezi e-sportem a fotbalem. Hra, která zahrnuje Zábavné a kreativní způsoby, jak soutěžit v online i místním multiplayeru. Pokud si tedy chcete otestovat své dovednosti, stáhněte si je a začněte hrát co nejdříve.

eFootball PES 2020

Fotbalová stávka

Na rozdíl od předchozích dvou her je Football Strike docela jiná hra. Vaším úkolem zde bude stát se odborníkem na volné kopy.V nejlepším stylu Andrea Pirla při hraní za Juventus.

Soutěžte s hráči z celého světa v rychlých zápasech přímého volného kopuSnažte se vstřelit co nejvíce gólů, abyste zvítězili. Jako by to nestačilo, obsahuje režim zvaný Professional Career, kde můžete trénovat sami, dokud nedosáhnete toho nejlepšího. Jak jste si možná všimli, je to perfektní hra pro fotbalové fanoušky, jak se na chvíli pobavit.

A pokud chcete být skutečným stratégem, podívejte se na telefony a tablety kompatibilní s Football Managerem 2020. Tímto způsobem můžete řídit svůj tým jako skutečný trenér, Budete to milovat!