Spotify Premium Duo nyní ve Španělsku

V březnu loňského roku spustila společnost Spotify nový model předplatného v některých zemích s názvem Spotify Premium Duo. Jak název napovídá, tato metoda je zaměřena na dvoučlenné rodiny žijící ve stejném domě. Tím je zajištěno, že si mohou užít samostatné seznamy skladeb, aniž by museli platit za rodinný tarif.

Při loňském představení nebylo Španělsko mezi vybranými zeměmi. Ale teď modalita Spotify Premium Duo je nyní ve Španělsku v prodeji za 12,99 EUR měsíčně. Kromě Španělska dosáhl 53 dalších zemí, takže po zkušebním období se tato možnost na trhu jeví jako docela úspěšná.

Přidaná k individuálnímu plánu, rodinnému plánu a plánu bez reklam, tato platební metoda Spotify přidává nový vlastní seznam skladeb pro tento plán s názvem Duo Mix, což je automaticky generovaný seznam skladeb. Kombinuje hudební vkus obou uživatelů. Jednou z podmínek, které musí být splněny, aby bylo možné zvolit tuto novou metodu, je, aby obě osoby pobývaly na stejné adrese.

Spotify Premium Duo nám nabízí: Stejné výhody, které již můžeme využít v platebních plánech Stejně jako stahování obsahu do našeho zařízení, užívání si oblíbené hudby bez přerušení reklam, neomezené přeskakování skladeb.

Při registraci již oba uživatelé mají bezplatný nebo placený účet Spotify, oba si ponechají všechny seznamy skladeb Aktuálně je na platformě, takže není nutné začínat od nuly, aby nás Spotify znovu poznal, aby věděl, jaké jsou naše chutě. Tato nová platební metoda nemá žádné retenční období, takže ji můžeme kdykoli zrušit.