True Skate lze po omezenou dobu stáhnout zdarma

Skutečná brusle

Víme, že jednou z věcí, které na svém Androidu rádi děláte, je hraní her. Necháme vás na každodenní hře s dodávkou, kterou hrajete každý den, a rozhodneme se, zda zůstane načtená ve vašem smartphonu, nebo naopak nestojí za to. Dnes každodenní hra ještě nedorazila, ale máme v prodeji hru, kterou si určitě zamilujete.


Sony Xperia L1, nový produkt japonské společnosti


Pokud jste chtěli True Skate pověsit, ale jeho cena vás nakopla zpět, máte dnes štěstí. Díky vývojářům si můžeme hru užívat zdarma. Samozřejmě na omezenou dobu. Pokud neznáte True Skate, používáte Android pouze krátkou dobu.

True Skate je skateboardový simulátor, kde se stanete bruslařem. Umístěním dvou prstů na obrazovku můžete používat skateboard, slézt po rampách, dělat neuvěřitelné triky a mnoho dalšího. Je pravda, že to vyžaduje krátkou křivku učení a to rychle končí. Když zavěsíte, je vše mnohem jednodušší.

Je velmi dobře vyvinutý a jeho animace a rozhraní vám umožní zažít dobrý simulátor. Tato hra je na Google Play už léta a v mnoha případech se prodala, ale několikrát jsme zjistili, že je hra zcela zdarma. Nyní si jej lze zdarma stáhnout na Google Play i v Apple store. Je to jeden z nejlepších simulátorů, které jsme testovali, proto doporučujeme, abyste si jej stáhli.

IPad 2

Dříve to s hrou nemusí mít nic společného, ​​ale díky Google Play můžeme mít další aplikaci za směšnou cenu. V tomto případě to nebude zdarma, ale můžeme si ho koupit pouze za 10 centů. Je to o Oh She Glows. Je to aplikace vegetariánských receptů, které budou určitě skvělé, i když nejste jen jíst zeleninu.

Naučí vás, jak připravovat vegetariánská jídla jednoduchým, krok za krokem a ve velmi chladném prostředí. Jeho běžná cena je na Google Play 2,49 eura, dnes si jej však můžete koupit pouze za 10 centů. Je to nepochybně dobrá příležitost, pokud se chcete stravovat zdravě.


Překvapení HTC, safírový displej, který již známe


Skutečná brusle | Google Play

Oh, ona svítí | Google Play