Trvale odeberte Office 365 z počítače

Odinstalujte Office 365 PC

Office 365 je jednou z nejdůležitějších kancelářských sad na světě jej tolik uživatelů nainstalovalo do svých počítačů, protože se buď rozhodli nainstalovat sami, nebo jej nainstaloval výrobce nebo distributor, od kterého zařízení zakoupili.

Kromě toho je pravda Nechtějí mít na svém PC nainstalovanou Office 365a bohužel má potíže s odinstalací tohoto programu v poměrně vysokém tempu, proto vám níže uvádíme jednoduchého průvodce, abyste měli v těchto situacích příležitost znát nezbytné kroky.

Nejlepší ze všeho je, že kroky, které vás naučíme, jsou užitečné bez ohledu na to, jakou verzi Office 365 máte v počítači nainstalovanou. 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 nebo 2018; stejně jako například pro stávající hlavní verze systému Windows Windows 7, 8 nebo 10.

Jak úplně odinstalovat Office 365

Co se stane v takových situacích, když chceme odinstalovat sadu Office 365, je to, že čas od času dojde k odinstalačnímu systému samotného operačního systému. Microsoft nefunguje to, a proto se této aplikace nemůžeme zbavit, i když provedeme všechny zjevné kroky.

V těchto případech je naše řešení, instalace dalšího programu Byl speciálně vyvinut tak, abyste se Office 365 zbavili, abyste se s ním nemuseli trápit. I když existuje mnoho softwaru, který funguje tímto způsobem, ukážeme vám, co je podle nás nejlepší ze všech:

  • První věcí, kterou byste měli udělat, je stáhnout dotyčný program z tohoto odkazu.
  • Po stažení a instalaci jej otevřete a klikněte na Další.
  • Objeví se okno, kde musíte přijmout podmínky smlouvy a kliknutím na «Ano» zahájíte úplné odebrání Office 365 z vašeho počítače.
  • Jakmile program dokončí svůj úkol, budete muset restartovat počítač, abyste jej mohli používat bez Office 365. Pokud právě teď nechcete restartovat, budete nadále vidět kancelářskou sadu, dokud neprovedete restart.
  • Pomocí těchto jednoduchých kroků se budete moci Office 365 zbavit navždy, a to nejen ze samotného programu, ale také ze všech zbývajících souborů.

Zajímavým detailem, který byste měli v takových případech věnovat pozornost, je to, že eliminační program, který jsme vás naučili, byl vyvinut s podporou Microsoftu, takže je v těchto situacích zcela bezpečným nástrojem.

Jedná se o stejný program známý jako už dávno. Narovnatačkoli změnila svůj název, přestože v průběhu let pokračovala v plnění stejných povinností.