Twitter.com obnovuje svůj design

Ve světě, kde v sociálních sítích převládají aplikace pro smartphony, cvrlikání Nezapomeňte na svou webovou stránku. Sociální síť modrého ptáka dnes, obnovit design poskytnout lepší uživatelský zážitek.

Východní nový design Twitter.com Jde ruku v ruce s nejnovějšími pohyby společnosti, s větším důrazem na sekci věnovanou objevování příběhů, profilů a zpráv. Ačkoli redesign jde mnohem dále.

Twitter vám nyní umožňuje retweetovat GIF, fotografie a videa

Oznámili společnosti, že začínají od nuly. Konfigurace rozložení Twitter.com. Není nic lepšího, než strhnout dům a přestavět ho podle našich představ, včetně významných vylepšení.

Objevování je nyní důležitější

Jak jsme již řekli, objevování nových příběhů, živých videí, memů nebo místních zpráv je jednou ze sázek Twitteru. Tato karta bude přístupná takže se vždy můžeme podívat na to, co se vaří ve světě.

Nejviditelnější seznamy

Obrázek - osvěžující design služby Twitter.com

Jedna z nejužitečnějších funkcí Twitteru seznamy jsou nyní viditelnější v postranním panelu. K nim přidáváme profily, které by nás mohly zajímat, abychom soustředili tweety zveřejněné těmito účty a nebyli jsme si všimli na časové ose.

Centrum přímých zpráv

S tímto obnoveným designem budeme vizualizovat přímé zprávy a Můžeme na ně odpovědět ze stejné stránky.

Tmavý režim a přizpůsobení

Obrázek - osvěžující design služby Twitter.com

Sociální síť Twitter nám nyní umožní aplikovat různá témata a barvy. Navíc je to užitečný tmavý režim, aby nás jeho bílé rozhraní neoslňovalo.

Podobně další novinkou je, že pokud máme více než jeden účet Twitter, už nebudeme muset jeden opustit, abychom mohli vstoupit do dalších, Přepínejte mezi nimi přeskočením tohoto kroku kliknutím na „další možnosti“.

Pokud přejdeme na web a nový design služby Twitter.com se nám nezobrazí, měli bychom kliknout na naši profilovou fotografii v pravém horním rohu a téměř na konci seznamu.Vyzkoušejte nový Twitter“.

Obrázek - osvěžující design služby Twitter.com

Nové uživatelské rozhraní je přesně stejné, jaké můžeme najít v aplikaci Twitter pro Windows, což odpovídá webové aplikaci vyvinuté a navržené samotnou sociální sítí.

Co se stane teď Návrh Twitteru.com je obnoven, Před námi je web, který se stále více podobá aplikacím, a tím poskytuje lepší uživatelský komfort a zároveň zjednodušuje rozhraní.

25 užitečných klávesových zkratek pro Twitter