Twitter povoloval komentáře místo mazání nebo úpravy tweetů

Upravit tweety je snem několika fanoušků Twitteru a podle generálního ředitele společnosti se něco chystá změnit a to Twitter umožní komentovat staré tweety.

Snad jednou z nejstabilnějších sociálních sítí je Twitter. Nemá mnoho vzestupů a pádů a nevykazuje velké změny, ale je to něco, co uživatelé už roky chtějí: upravovat tweety.

Může to být dřívější realita, než jsme čekali, ale ne přesně upravovat tweety, jak známe editační akci, ale místo toho pravděpodobnost Přidávejte komentáře ke starým tweetům.

Twitter obnovuje svůj design: jak jej povolit

Jack Dorsey říká, že se věci na Twitteru chystají změnit

Vizuální - Twitter umožňuje namísto mazání nebo úpravy tweetů anotace

Generální ředitel Twitteru 14. února v San Francisku uvedl, že pracuje na tom, aby výše uvedení uživatelé sociálních sítí mohli. vraťte se ke starým tweetům a přidávejte komentáře.

To není moc oblíbená volba upravovat tweetyale něco podobného. Možnost plně upravit příspěvek nám umožňuje 100% změnit jeho obsah, ale Twitter doporučuje přidávat komentáře k již zveřejněným tweetům.

Tak, Můžeme to opravit, ale realita nezmizíto je to, co chceme nejprve říci.

ISIS používá neaktivní účty Twitter k propagaci terorismu

Staré tweety hrály hru na více témat. Jeden z nejnovějších a notoricky známých případů Odstranění Jamese Gunna Jako režisér ve třetí epizodě Guardians of the Galaxy.

Tam, kde dělal pedofilní vtipy, byly objeveny jeho staré tweety jako ano. Tato akce je v některých zemích trestána ještě krutěji než vraždou.

Komentáře navržené Twitterem mohou většinu těchto situací zachránit, ale původní obsah bude stále existovat. Z tohoto důvodu škodě nelze zabránit prohlášením, je však nutné uchýlit se k odstranění „tweetu“.

Ale když se Dorsey vrátí k úpravám starých tweetů, Zda to bude pravda, ale neznámo a že bude nejprve testováno s malou skupinou lidí, včetně novinářů a tvůrců obsahu.

Komentáře se zobrazí jako něco připojeného k původnímu obsahu. Upozorňujeme, že Twitter již ukazuje, kdo byl tvůrcem původního tweetu.

Fakt přidávání vysvětlení bude vypadat jako retweet s komentáři a bude sloužit k přidání kontextu do již zveřejněného tweetu.

I tak stále zbývá trochu na to, aby to přežilo, kdyby to konečně vyniklo. Je to zřejmé Twitter se zdráhá dát možnost upravovat tweetyMezitím uklidněte duchy pomocí této možnosti: přidávat komentáře ke starým tweetům.

Twitter může vašim vývojářům posílat soukromé zprávy a chráněné tweety

Chcete jej smazat a vytvořit nový nebo přidat komentáře? Myslíte si, že se jednoho dne mohou konat?

Vytvořil: Code