Nejlepší aplikace pro ty, kteří rádi čtou

Není nic lepšího, než přijít domů po náročném dni, odpočinout si na pohovce a užít si dobrou knihu. Jaký je nejlepší způsob, jak si dnes přečíst knihu? Mnoho aplikací můžete mít na dlani díky aplikacím, které níže doporučím, ať už se jedná o tablet nebo mobilní telefon v našem mobilním zařízení.

Nejlepší aplikace pro čtení knih v systému Android

ZapálitPravděpodobně jeden z těch, které není třeba představovat, Amazon na chvíli překvapil tabletem Kindle, který má širokou škálu modelů. Aplikaci Kindle lze nainstalovat na jakékoli zařízení Android a obsahuje obrovské množství knih, dokonce i příležitostně zdarma. Tuto aplikaci můžete získat kliknutím na tento odkaz.

Knihy Kobo: Spousta knih ke stažení, miliony a miliony knih na vás čekají. Několik z nich je zdarma, takže vás mohu ujistit, že si musíte vybrat, pokud nechcete nebo nemůžete projít krabicí. Je k dispozici pro několik jazyků, včetně španělštiny, samotná aplikace je zdarma a docela intuitivní, získejte ji zde.

Knihy Google PlayJe to také známé knihkupectví a je to v zásadě rozsáhlé knihkupectví, takže najdete prakticky jakoukoli knihu, kterou chcete číst, bez ohledu na její předmět. Mnoho z nich je navíc zdarma a můžete si je přečíst z příslušné aplikace, takže nemusíte stahovat nic navíc. Získejte tuto aplikaci z Obchodu Play.

Moon + ReaderČtení knih je velmi pohodlné a kromě několika dalších přijímá i nejoblíbenější formáty jako PDF, ePub nebo TXT. Má také noční režim, který chrání vaše oči pro případ, že si chcete v noci přečíst dobrou knihu, je velmi jednoduchý na používání a je k dispozici zdarma v obchodě Google na tomto odkazu. .

Bookari: To, v čem tato aplikace vyniká, je v zásadě organizace, což znamená, že můžete dokonale uspořádat všechny své knihy velmi originálním způsobem, abyste k nim měli rychlý a snadný přístup. Jedná se o velmi zajímavou aplikaci, která vám umožní bez problémů číst knihy v různých formátech a také získat tuto aplikaci prostřednictvím tohoto odkazu.