UMIDIGI A3X, základní řada za méně než 100 eur

Nový UMIDIGI A3X Nabízí se základní sortiment za cenu nepřesahující sto eur, což je samo o sobě atraktivní věc. A ještě lépe, jeho technické vlastnosti jsou často překvapivé cenou. Dát UMIDIGI V kontextu víme, že značka nekonkuruje hlavním čínským výrobcům (Huawei, Xiaomi, Vivo, Oppo). Ale mezi malými společnostmi (Ulefone, Blackview, Oukitel) je UMIDIGI možná nejúspěšnější. Některé z mobilních telefonů A3 Pro a S3 Pro mezi ostatními. Mezi jeho rukojeti střední třídy patří snímač otisků prstů, čtyřkolka, perforovaná obrazovka a vysoce výkonné baterie.

Nyní budeme znát podrobnosti o novém A3X této rostoucí značky …

Funkce UMIDIGI A3X

Tyto Funkce UMIDIGI A3X:

Obrazovka a rozložení

obrazovka je 5,7 palcový IPS LCD typ s rozlišením HD + 1512 × 720 pixelů. S tímto Hustota pixelů 294 PPI… Téměř 300 není vůbec špatné pro základní mobilní telefon. Mobilní telefon je aktivován Poměr stran 19: 9je chráněn 2.5D sklem na obou stranách a kovovým rámem na okrajích. Jak vidíme, zařízení je vyrobeno z kvalitních materiálů (sklo a kovový rám). Obrazovka má také široký zářez, něco jiného než malý zářez v kapce vody, na který jsme zvyklí. Terminál má tloušťku pouze 8,7 mm a je k dispozici v šedé a zlaté barvě.

Paměť, procesor a operační systém

Chipset MediaTek Helio A22Čtyřjádro 2,0 GHz, které v AnTuTu dosáhlo přibližně 61 000, je také motorem tohoto zařízení 3 GB RAM a 16 GB ROM. To je obtížný problém vzhledem k malé velikosti místního úložiště. Vyhrazený slot microSD však může tuto paměť rozšířit až na 128 GB. Jako pozitivní protějšek operační systém Android 10 ve standardní verzi.

Buben

Pokud jde o baterii, je to pohodlné Kapacita 3 300 mAh s typickým zatížením 5W (5V / 1A).

Fotoaparáty

Jeden ve fotografii duální hlavní fotoaparát Se snímači 16 MP + 5 MP, clonami f2.0, objektivy 6P, režimem na výšku, duálním LED bleskem a videozáznamem 1080p. Přední kamera má clonu objektivu 13 MP, f2,2 a funkce jako režim krásy AI.

Spojení

Přenos dat probíhá v Dual 4G LTE. Má Bluetooth 5.0, 802.11n wifi, Wifi Direct a wifi displej. K dispozici je navigace GPS, AGPS a GLONASS. Slot je trojitý (Dual SIM + MicroSD) a obě SIM karty mají 4G funkčnost. Port je tradiční microUSB 2.0 a máme také 3,5 mm konektor. Snímač otisků prstů je na zadní straně a nechybí ani odemykání obličejem. Mezi další senzory patří blízkost, světlo, akcelerometr, gyroskop a kompas.

UMIDIGI A3X má oboustranný skleněný designUMIDIGI A3X má oboustranný skleněný design

Cena UMIDIGI A3X

Máme co do činění s telefonem základní úrovně od „malé“ značky, takže Cena UMIDIGI A3X To se rovná asi 85 eur. A3X bude k dispozici od prosince.

Výsledky a pohledy na UMIDIGI A3X

Nový UMIDIGI A3X Je to základní mobilní zařízení s dobrým hardwarem. Ponurá část má pouze 16 GB úložiště (stav od roku 2020), ale zbytek nám nabízí spoustu atraktivních prvků. V designu je sklo na obou stranách velkým plusem … Nepřehlédnutelná je ani novější verze s 32 GB ROM.

Oficiální stránka UMIDIGI ve Španělsku