Unihertz Titan je robustní smartphone „BlackBerry“, který přechází na klávesnici QWERTY

Už jsme věděli, že je slíbeno, že bude „nejmenším mobilním zařízením na světě“. Želé od Unihertz. Tentokrát po řadě mobilních telefonů, které jsou „zastaralé“, ale „zásadní“ pro elitní veřejnost Unihertz Titanchytrý telefon “ Ostružina“S klávesnicí QWERTY, skvělá baterie a výdrž při všech testech … Ale je to také.” Rádio.

Terminál je stále uvnitř Fáze projektu v KickStarteruas neočekávaným úspěchem, protože požadavky na financování již byly překročeny. A toto je ještě kampaň příštího měsíce. Pojďme tedy zjistit, co k nám s tímto novým projektem přichází robustní mobilní telefon a s fyzickou klávesnicí …

Vlastnosti Unihertz Titan

Ty budou Funkce Unihertz Titan:

Obrazovka a rozložení

JE Unihertz Titan doporučuje fyzická QWERTY klávesnice to nutně Ostružina. Klávesnice bude mít osvětlení a Dotyková obrazovka Umožní nám také navigaci, ale menší než obvykle. Tak a Panel typu LCD s úhlopříčkou 4,5 palce a rozlišením 1400 × 1400 pixelů. Mobilní telefon, Certifikát IP67 pro odolnost proti vodě a prachu. A mluvíme o terminálu o rozměrech, 153,6 mm dlouhém a 92,5 mm širokém a 16,65 mm profilu, o hmotnosti asi 303 gramů … takže v designu bude také vypadat velmi podobně jako BlackBerry minulých let.

Paměť, procesor a operační systém

Je známo, že procesor bude osmijádrový MediaTek Helio P60 a zpracuje paměť 6 GB RAM a 128 GB úložiště… Jedná se o netriviální konfiguraci, která jej řadí do středního rozsahu s prémiovým hardwarem, zatímco operační systém, který bude provozovat z továrny, bude moderní. Android 9 Pie.

Unihertz Titan je dodáván s robustní véčkovou fyzickou klávesnicí a dotykovou obrazovkouUnihertz Titan je dodáván s robustní véčkovou fyzickou klávesnicí a dotykovou obrazovkou

Buben

S autonomií nebudeme mít žádné problémy, protože zahrnuje silnou autonomii. 6000 mAh baterie podle kapacity Bezdrátové nabíjení.

Fotoaparáty

A ve fotografii se slibují hladké základy … 16 MP hlavní fotoaparát s jedním snímačemzatímco přední kamera bude mít 8 MP snímačtakže selfie není nedostatek.

Na odkazu máme podporu 4G LTE, AC dvoupásmová WiFi (2,4 / 5 GHz), Bluetooth v4.1 a GPS, AGPS, GLONASS, navigace Beidou a Galileo. Tady je NFC připojení, FM rádio a odemknutí obličejem. Ale také mobilní lze použít jako rádioK tomu je speciální boční tlačítko.

Unihertz Titan má funkci vysílačkyUnihertz Titan má funkci vysílačky

Unihertz Titan Cena

JE Cena Unihertz Titan v současné době předprodej, a to je další přitažlivost mobilního telefonu. Ceny začínají na 178 eurech a v současné době kolem 235 eur, dodávky se uskuteční letos. To znamená úsporu přibližně 100 USD na budoucí spouštěcí ceně.

Výsledky a názory na Unihertz Titan

Unihertz Titan Mobil, který je bezchybný, autonomní a je povolán zabírat prostor uživatelům, kteří potřebují terminál, který neztratí prvky modernosti, konektivity, paměti a napájení moderních mobilních telefonů. A cena prozatím je další plus.

Oficiální stránka Unihertz.