Unreal Engine 5 bude k dispozici pro iOS a macOS od roku 2021

Jedním z nejpopulárnějších herních grafických modulů je Unreal Engine a v tomto případě studio Epic Games právě ukázalo verzi 5. brutální. Ano, nemůžeme říci jinak sledováním videa, které nám nechali na svém oficiálním kanálu YouTube, a níže najdete tyto řádky.

Kromě skvělé práce na samotném grafickém enginu společnost oznámila, že bude implementována také na pozicích PlayStation 5 a Xbox Series X, ale současně Podpora pro zařízení iOS, macOS, PC a Android.

Koukni se nové video Unreal Engine 5 a užijte si, už ne:

Připraveno pro rok 2021

Ano, jediná špatná věc na tom všem je, že se musíme usadit na aktuální verzi Unreal Engine 4.25, která prozatím není vůbec špatná a již nabízí opravdu skvělou grafickou kvalitu (což není neobvyklé). Stále si pamatuji aktuálně zaniklou hlavní řeč Apple Hra Infinty Blade. No, toto video to daleko překračuje a od té doby to bylo už dlouho, ale jak můžete vidět na tomto novém grafickém enginu, neztráceli čas.

Všechno ukazuje, že do konce letošního roku budeme mít dřívější verzi Unreal Engine 5 a do poloviny roku 2021 můžeme mít její poměrně pokročilou fázi, kde si užíváme to, co je již k dispozici u této aplikace ve hrách tak silných jako legendární Fortnite. 4.25. Nové technologie „Lumen“ nebo „Nanite“ se dostanou také na zařízení iOS, takže nyní můžeme být připraveni užít si skutečně skutečnou grafickou kvalitu …