V další beta verzi přichází pro vývojáře tvOS 10.2 Beta 4

Jak víte, Apple je i nadále silný ve svém rozhodnutí zahájit beta verze pro iOS a macOS, ale nepřicházejí osamoceně, obvykle se na párty rychle připojí watchOS a tvOS. Apple se podařilo udržovat katalog čtyř operačních systémů, které se někdy zdají být jednotlivé, ale byly vyvinuty samostatně, aby maximalizovaly výkon na zařízení, na kterém pracují, a to je docela dobré. Čtvrtá generace Apple TV je považována za měřítko pro multimediální centra a velká část viny spočívá v softwaru. Nejnovější zprávou na toto téma je tvOS 10.2 ve svém čtvrtém beta vydání a objevuje se, když je možný útěk z vězení hlasitěji.

Jak víte, iTunes je nástroj, který dělá vše pro zařízení Apple, takže pokud si chcete vyzkoušet tvOS betas, měli byste si jej stáhnout z webu vývojáře Apple a nainstalovat jej na Apple TV přes USB připojení. C, co nám představují, stejně jako byste nahráli beta verzi na jakékoli jiné zařízení, například iOS.

Pravdou je, že poznámky k beta verzi jsou jako vždy velkým tajemstvím, údajně zlepšily způsob procházení naší Apple TV, což je důležitý způsob, jak pohodlněji procházet. Abychom mohli tento nový režim procházení povolit, musíme na Siri Remote dlouze přejet prstem. a bude aktivován automaticky a grafické rozhraní je snad klíčem k úspěchu tohoto zařízení.

Trochu víc, zbytek poznámky je věnován typickému vylepšení výkonu a optimalizaci systému, ale co my Útěk z vězení Zvěsti o tvOS 10.1 ze severoamerických webů jsou si velmi blízké, víte, řeka nese vodu, pokud jde o zvuk.