Castro Podcast Player nyní hraje přímo na Apple Watch

Castro Podcast Player

Přehrávač Castro Podcast Player byl aktualizován o několik významných vylepšení. Tato aplikace je kompletní přehrávač podcastů, pomocí kterého můžete efektivně spravovat způsob, jakým posloucháte své oblíbené podcasty.

S touto novou verzí můžete samostatně přehrávat podcasty přímo na Apple Watch, aniž byste museli být se svým iPhone. Pokud jsou vaše Apple Watch LTE, můžete si jít zaběhat poslechem Luise Padillu a jeho společnosti. Tímto způsobem budete fit a dobře informováni o našich nejnovějších novinkách, aniž byste museli telefon nosit s sebou.

Co je Castro Podcast Player

Castro Podcast Player je to kompletní přehrávač souborů podcast. Způsob reprodukce oblíbených podcastů můžete spravovat velmi intuitivně a nyní vám umožňuje poslat jakoukoli epizodu na vaše Apple Watch a přehrávat ji autonomně z vašich hodinek. Pokud máte Apple Watch LTE, můžete streamovat přímo bez připojení k iPhone. Tuto novou funkci již používají další hráči, ale nejsou tak úplní jako Castro Player.

Jeden bezplatná verze, většina funkcí k dispozici. Také a plus verze s ročním předplatným, s více funkcemi a automatickými aktualizacemi.

Jaké novinky přináší tato aktualizace

CO DĚLÁ SYNCHRONIZACE

Přehrávejte své oblíbené podcasty přímo na Apple Watch, aniž byste se museli připojovat k iPhonu.

AUTOMATICKÁ SYNCHRONIZACE OCELŮ

Díky funkci Queue Auto Sync aplikace promítá vaše poslechy napříč zařízeními a automaticky má to, co je připraveno poslouchat, když to potřebujete. Synchronizované sekce můžete ve svém tahu omezit na dalších 10, 20 nebo 30. Podcasty se synchronizují s hodinkami, když jsou připojeny přes wifi, a zvyšují rychlost stahování, pokud nahráváte. Synchronizaci můžete spustit z nabídky Nastavení> Zobrazit synchronizaci> Synchronizovat nyní.

ODESLAT HRÁT

Jakýkoli podcast stažený do mobilního telefonu lze poslat do Apple Watch k poslechu.

PŘEHRÁVÁNÍ PRŮTOKU

Nadcházející epizody můžete poslouchat přímo z Apple Watch prostřednictvím připojení Wi-Fi nebo LTE.

PLAY RYCHLOST

Nyní můžete ovládat rychlost přehrávání z iPhonu nebo Apple Watch.

Chcete-li získat tuto novou aktualizaci, musíte být členem Castro Plus. Na iPhonu musíte mít iOS 13 a na Apple Watch watchOS 6.