Více placených her zdarma pro Riptide GP, Sonic a Android

Více placených her zdarma pro Riptide GP, Sonic a Android

Nedávno jsme vám přinesli výběr z nejlepších strategických her v reálném čase na Google Play. Dnes shromažďujeme několik bezplatných placených her pro Android. Protože máme spoustu volného času na dovolené, a co je lepší než některé hry, jsou levnější nebo si dokonce užijeme volný čas zdarma. Řada her, které někteří z vás určitě budou chtít vyzkoušet.


Strategická hra Titanfall Assault je na Google Play zdarma


Během letních prázdnin není nic lepšího než opalování na pláži nebo u bazénu. Ale nemůžeme se vždy namočit na slunci, nebo budeme vypadat spíš jako rozinky než lidé. Protože čas od času přinášíme seznam hertakže můžete vzít za ruce ty mrtvé okamžiky dlouho očekávané relaxace. Pokud je vaším úkolem dát palce Doporučujeme vám tyto bezplatně placené hry prohlédnout. Pro váš Android.

Ušetřete peníze a užijte si konkurenci v těchto hrách

Při výběru her, které vám dnes přinášíme různé téma. Existují rasy, klasiky, hádanky … Ale jejich společným bodem je, ušetříte na nich. Dobré, protože byly zaplaceny a nyní jsou zdarma nebo dočasně zdarma nebo proto, že mají velkou slevu, která nevydrží. Nespínejte na zálivu.

Riptide GP 2

Hra Riptide GP2

Pokud jste pravidelným závodníkem v systému Android, určitě poznáte herní ságu Riptide GP. Jet Ski Racing Ve vodních okruzích plných detailů. Jeho první vydání je stále na Google Play za 0,99 $, ale toto pokračování můžete si jej stáhnout zdarma na pár dní. Takže do toho, protože je to skvělá letní nabídka se spoustou hratelných možností a velmi nápadná vizuální část.

Riptide GP2 Riptide GP2

Riptide GP Renegade

Obrázek Riptide GP Renegade

Pokračujeme ve vodních závodech s futuristickým vodním skútrem, abychom vysvětlili, že poslední díl eposu je za velmi chutnou cenu. Méně než jedno euro za nejkompletnější dodávku, s lepší grafikou a více možnostmi vůbec. Hra, která otestuje plný výkon vašeho smartphonu. Jestli můžeš nastavte vizuální nastavení na maximum a pracujte při 60 fps hra bude vypadat skvěle a užijete si ji naplno. Nemysli na to, protože ti zbývá jen pár dní od nabídky.

Riptide GP: Renegade Riptide GP: Renegade

Sonic the Hedgehog

Hra Sonic The HedgeHog

S nejnovější verzí Sonic Mania pro konzoly jsme si nemohli pomoci, ale doporučit a zapamatovat si ji První díl Blue Hedgehog je k dispozici zdarma na Google Play. Pokud nechcete reklamu odstranit, můžete si v této adaptaci chytrého telefonu zahrát původní úrovně zdarma.

Sonic the Hedgehog ™ Classic Sonic the Hedgehog ™ Classic

Sonic line

Sonic Dash Game

Další ježková hra od Segy. Je modernější s aktualizovanou grafikou. Nějakou dobu je to na Google Play, ale tento nekonečný běžec je zábavný, rychlý Ovládání Sonica je vždy zábavné. Projděte nekonečné mapy plnou rychlostí a překonejte své vlastní rekordy. Stáhněte si ji zdarma do svého Androidu.

Sonic line Sonic line

Rayman Adventures

Rayman Adventures pro Android

Další z vracející se klasiky. Verze Switch klesá a demo vyšlo před několika dny. Veškerý jeho obsah si můžete zdarma užít na této Rayman Adventures. na smartphonu. Převezměte kontrolu nad Raymanem, Globoxem a společností v této hektické plošinovce. nádherný vizuální styl.

Rayman Adventures Rayman Adventures

ZARÁMOVANÝ

RÁMOVANÁ hra

Budeš muset Dokončete příběh postavy objednáním munice z různých událostí. Buďte však opatrní, protože existuje pouze jedna správná možnost. Jedná se o jednoduchou logickou hru, která vypadá jednoduše, ale je zajímavá svým designem a hratelností. Jen 10 centů, to není špatné.

ZARÁMOVANÝ ZARÁMOVANÝ

A všichni jsou přátelé. Jeden výběr dobrých bezplatných a zlevněných her Omezený čas. Nebojte se je vyzkoušet, všechny mají něco zvláštního, co je odlišuje od ostatních. A hlavně si pospěšte. Využijte výhody a stáhněte si je na: uchovávejte je ve své knihovně zdarma navždy.


Není váš mobilní telefon schopen zvládnout Poslední den na Zemi? Takže to můžete opravit