VLC pro iOS se do App Store vrátí příští týden

Populární aplikace VLC video přehrávač, Pohybujte se tam a zpět v App Store, jak jsem si myslel, že jsem si vzpomněl (opravte to, pokud se mýlím), že byl odstraněn po svém vzhledu, ale pak se vrátil a zmizel znovu před několika měsíci, v září, pravděpodobně z důvodu autorských práv nebo nekompatibility Z Apple App Store.

Zdá se, že se VLC pro iOS podle vývojáře sám vrátí do App Store příští týden. Ačkoli s velkou pravděpodobností bude jeho spuštění opožděno o několik dní. Tyto informace byly před několika dny zveřejněny na oficiálních fórech vývojáře aplikací pro iOS a OS X.

vlc-app-store (1)

VLC je jednou z nejlepších aplikací pro přehrávání videa pro iOS

Za předpokladu, že aplikace VLC prošlo schvalovacím postupem společnosti AppleNejbezpečnější je, že si můžeme vychutnat tyto skvělé písničky, filmy a televizní pořady. Po začátku roku 2015Skvělý dárek ke Dni tří králů.

Začátkem tohoto měsíce vývojář aplikace, Kuehne, řekl: Odhaluje, že poloveřejná beta verze VLC pro iOS je již k dispozicibudou zveřejněny přímo v App Store pro pozdější kontrolu Apple. Vývojář také tato aplikace připustila, že proces výběru mu způsobil nějaké potíže“Více než se očekávalo”.

vlc-app-store 8

Kuehne neřekl přesně, proč si byl tak jistý, že VLC bude schváleno příští týden, ale Vaše komentáře naznačují, že upřímně věříte, že přehrávač videa bude možné stáhnout. Již brzy v App Store.

vlc-app-store (4)

Jak jsme zmínili na začátku tohoto článku, VLC má v App Storu velmi bouřlivou historiiDíky tomu se neustále objevuje a mizí v Apple App Store. Zatímco mnoho uživatelů iOS má aplikaci stále ve svých iPhonech a iPadech, v důsledku toho, že není možné znovu synchronizovat VLC s iTunes, pokud se nerozhodnou aktualizovat svůj mobilní operační systém.

vlc-app-store (5)

VLC letos, Podpora stahování z Disku Google a Dropboxstejně jako získání redesignu v uživatelském rozhraní.

Podle AppleInsider je s největší pravděpodobností důvodem několikanásobného zmizení v App Store Nedodržování předpisů, licencí a autorských práv. I tak si ale budeme moci užít tuto skvělou aplikaci, která dokáže přehrávat velké množství video formátů.

vlc-app-store (6)

Co nejdříve VLC pro iOS se vrací z iPadizate do obchodu Apple App Store, kde vás upozornímeProzatím můžeme jen doufat a modlit se, aby se ve španělském App Store objevila co nejdříve.

VLC recenze pro iOS

Pokud aplikaci pro iPhone a iPad nejste obeznámeni a chcete ji prozkoumat hlouběji, doporučujeme vám přehrát níže uvedené video o tom, jak pracovat:

Co takhle vrátit VLC pro iOS do App Store? Stáhli jste si někdy tuto zajímavou aplikaci?