Vše, co najdete na Halloweenské akci COD…

treska mobilní halloween

Halloween přichází a odchází a na COD Mobile je to celkem jasné. Proto populární střelecká hra oslaví toto zábavné rande ve velkém stylu. A tentokrát vám to řekneme Vše, co najdete na akci COD Mobile Halloween.

Pokud jste jedním z těch lidí, kteří jsou aktuálně závislí na COD Mobile, bude se vám líbit tato halloweenská událost, která bude k dispozici do 25. listopadu. Čtěte dál a objevte každý detail!

Všechny novinky z halloweenské události v COD Mobile

Odměna za vstup zdarma

přihlašovací kód

Chcete-li se do hry přihlásit pouze během této události, Dostanete zdarma odstřelovací pušku Artic.50 zdobenou Bat Camo. To je nepochybně dobrý důvod začít hrát Call Of Duty: Mobile.

Strašidelné dekorace

Standoff, jedna z nejpopulárnějších map ve hře, již byla na Halloween vyzdobena. Po omezenou dobu se můžete setkat se střety, když se v noci budete procházet ulicemi plnými luceren a děsivých oranžových světel.

Sbírka id dýně

Provozovatelé během akce Vyhodí dýňové identifikační karty, které lze sbírat a získávat speciální ceny. Sbírejte co nejvíce a získejte odměny za přizpůsobení podle Halloweenu pro Battle Royale jako padák s maskováním netopýrů.

Halloween přizpůsobení položky

halloween cod mobilní položky

Po celou dobu akce bude obchod obsahovat položky přizpůsobení na téma Halloween od Lucky Draw a dalších. Jedná se o Nový voják, který podvede nebo vyléčí prokleté skiny a další zbraně pomocí maskování Zombie Gene.

Pozdravte vrabce

vrabčí treska mobilní

Přímo z mezipaměti zbraní Outrider přichází Sparrow do Call of Duty: Mobile jako nový multiplayerový operátorský skill. Pokud jste hráli Call of Duty: Black Ops 3 nebo 4, určitě si pamatujete Sparrowa. Pokud nevíte o tématu luk a šípy s výbušnými náložemi. Zamiřte na nepřátelské cíle a dávejte pozor na poškození stříkáním!

Jak jste si možná všimli, Call of Duty: Mobile bude oslavovat Halloween ve velkém stylu. Už víte, že na sledování všech zpráv máte čas do 25. listopadu. Co o tobě, Co vás nejvíce ovlivnilo?

Zdroj | Aktivace