Vše o Mario Kart Tour Golden Pass, stojí to za to?

Konečně Nintendo one Mario Kart, mobilní exkluzivní. Mario Kart Tour je nyní k dispozici pro Android a lze si ji stáhnout zdarma. Stejně jako ostatní hry v legendě, i Mario Kart Tour nám nabízí různé tratě, různé postavy a širokou škálu karet pro skvělou zábavu.

I když si můžeme veškerý tento obsah užívat, aniž bychom cokoli platili, a placené předplatné měsíční volání Zlatý průsmyk To nám umožňuje přístup k dalšímu obsahu Mario Kart Tour. O jakých dalších ingrediencích mluvíme? Dále vám řekneme všechny výhody, které Golden Kart Tour Golden Pass nabízí, a zda se vám za toto měsíční předplatné vyplatí platit.

Co je Golden Pass v Mario Kart Tour a jaké výhody poskytuje?

Mario Kart Tour Golden Pass je placené předplatné za: získejte další odměny při dokončování závodů. Kromě toho umožňuje Odemkněte závod o objemu 200 ccmJedná se o nejrychlejší a nejtěžší závody hry, které vám poskytnou nejvíce cen.

Pokud se přihlásíte k odběru Zlatého průsmyku, získáte zlaté odměny, které vám po dokončení závodu poskytnou. nové postavy a nová auta. Se zlatou vstupenkou vyhrajete také Zlaté odznaky Výhradně pro předplatitele v herním režimu Gold Challenges. Jinými slovy, jedná se o předplatné, které nám umožňuje obecně získat estetičtější obsah a získat přístup k nejobtížnějšímu režimu Mario Kart Tour.

Kolik stojí Golden Kart Tour Mario Kart?

Zlaté mario karty odznaky turné

Hráči Mario Kart Tour musí zaplatit, aby si mohli užívat všech výhod Golden Pass 5,49 EUR nebo 4,99 USD měsíčně. Nintendo však nabízí novým dvoutýdenním zkušebním obdobím Golden Pass nové uživatele, aby lépe porozuměli tomuto předplatnému.

Nemělo by se zapomínat, že Nintendo oznámilo „Cena předplatného se může změnit“. To znamená, že Mario Pass Kart Tour Gold Pass by mohl být v příštích měsících dražší nebo levnější.

Zmizí odměny Mario Kart Tour Gold Pass po odhlášení?

Všechna ocenění, která hráči získávají prostřednictvím Golden Pass zůstane ve vašem účtu, i když se rozhodnou odhlásit. To znamená, že si jej můžete koupit na měsíc, získat všechny možné zlaté odměny a zrušit předplatné. Tímto způsobem nebudete muset každý měsíc v roce platit za Golden Pass a stále budete mít všechny odměny, které nabízí. Samozřejmě, závody o objemu 200 ccm jsou k dispozici, pouze když zaplatíte za předplatné.

Jaké výhody nabízí Mario Kart Tour Golden Pass v režimu pro více hráčů?

Malý detail, který je třeba vzít v úvahu, je, že uživatelé Golden Pass získávají absolvováním závodů více zkušenostních bodů. Tak, Získejte vyšší skóre ve světovém žebříčku Mario Kart Tour. Když bude k dispozici režim pro více hráčů, přirozeně se všichni uživatelé se Zlatým průsmykem umístí do horní části tabulky a budou moci soutěžit o nejtvrdší trofeje ve hře. Pokud vám záleží na soutěži pro více hráčů na nejvyšší úrovni, možná si budete chtít zakoupit Golden Pass.

Stojí Mario Kart Tour Golden Pass za to?

prohlídka mario karty s placeným předplatným

Mario Kart Tour Golden Pass má téměř stejnou hodnotu jako služby Google Play Pass a Apple pasážnabízí mnoho prémiových her za jednu platbu. Takže v kontextu je Golden Pass docela drahé předplatné. Ani služba Google, ani služba Apple Veškerý prémiový obsah prohlídky Mario Kart Jako Zlatý průsmyk.

Pokud jste tedy oddaným fanouškem Mario Kart a chcete mít vše, mělo by smysl platit 5,49 EUR měsíčně, abyste získali výhodu v této hře. Ale Golden Pass nestojí za to, pokud si náhodně zahrajete Mario Kart Tour. 200cc není ani pro závody, protože je velmi drahé. Doufám, že si Nintendo brzy uvědomí, že cena tohoto předplatného je příliš vysoká a klesá.