všechny podrobnosti o novém módu Pokémon GO

Pokémon GO může vypadat zastarale, ale má více uživatelů než kdykoli předtím. Videohra s rozšířenou realitou zažívá jedno z nejlepších časů od svého uvedení na trh před něco více než dvěma lety. Titul, který svůj úspěch zakládá na nekonečných aktualizacích a novinkách, kde si udržuje své profily a přitahuje nové uživatele. Niantic před několika dny oznámil příchod celebrit Války instruktorů aniž byste uvedli mnohem více podrobností. Nyní nám oficiální blog společnosti chtěl sdělit všechny novinky, které se v tomto novém herním režimu odehrají, nenechte si ujít!


YouTube začne automaticky přehrávat videa na kartě Domů


Bitvy mezi uživateli o získání nového Pokémona

Trainer Wars přichází jako nový způsob hraní Pokémon GO. S novinkou, která má být spuštěna tento měsíc prosinec Hráči se mohou navzájem vyzývat v různých soubojích. Díky tomu všemu válečný kód Je uváděn jako hlavní prvek pro vývoj tohoto herního režimu. Od této chvíle každý uživatel tvoří tři skupiny Pokémonů, které mohou soupeře maximálně konkurovat. Na konci soutěže obdrží oba účastníci ceny, mezi nimiž vyniknou prvky evoluce.

Trenérské bitvy budou rozděleny na dvě části, aby se zajistily rovnoměrné souboje různé ligy. V závislosti na úrovni bude uživatel schopen bojovat s různými protivníky, kde lze dosáhnout bojové konkurenceschopnosti. Stejným způsobem, Niantic potvrdil, že bitva bude rychlá a v reálném čase. To znamená, že uživatelé nebudou muset čekat na svůj tah a měli by vždy počkat na zařízení, pokud přijmou duel.

Aby mohlo dojít ke konfliktu, je důležité si uvědomit: oba hráči si musí být blízcí. Uživatelé s různým stupněm přátelství se však mohou navzájem napadat z celého světa. Mezi inovacemi tohoto nového režimu vyniká možnost jeho použití. Hvězdný prach a bonbóny pro odemčení bonusů v různých Pokémonech. V omezené míře lze také použít ochranný štít, aby se uživatelé mohli v extrémních případech chránit před poškozením. Nezapomeňte zahrnout rychlé a těžké útočné pohyby.

V současné době není datum vydání Instructor Wars známo. Je jasné, že Niantic má i nadále dobré pocity ze hry, která nemá datum vypršení platnosti.


Qualcomm představuje Snapdragon 855 s prvními 5G společnosti


Zdroj | Blog Pokémon GO