vylézt na kopec, skočit kozu

horská koza

Přinášíme vám dnes horská kozaje hra, která se v obchodě Google od svého vzniku hodně rozrostla. A to je již v této návykové hře 500 tisíc stažení a má ocenění 4,3 hvězdičky Na Google Play.

Co obsahuje? Řekneš. Je to jednoduché: dovnitř jít tak vysoko, jak je to možné s naší milovanou kozou. Skočte co nejvíce po zvolené cestě a vylezte výše. Hledejte trampolíny, abyste vyšplhali na mnoho kroků v jediném skoku a bojujte pomocí svých schopností. Ale pozor! Krmte kozu podél cesty jinak umře od hladu a bude si dobře vybírat, kam šlápnout, abyste se nepotopili, nebyli rozdrceni nebo neskočili do údolí.

Pokuste se dosáhnout výš a výš, abyste překonali své vlastní rekordy a získali mince, abyste odemkli více koz pomocí nových vizuálních efektů nebo map.

Používání je velmi jednoduché: stiskneme pravou nebo levou část obrazovky podle směru, kterým se chceme pohnout, nebo ji můžeme posunout na požadovanou stranu (přední, zadní, pravý nebo levý), takže se zvíře přesune na náměstí, které chceme.

Mountain Goat je na rozdíl od mnoha jiných her, kde je grafický design jednoduchý a nudný. 3D designpohyby a podrobné mapy kozy se snadným použitím hra buď velmi dobrý. Dále, mapaJe plný detailů a přírodních prvků, jako jsou vodopády, stromy, překážky jako skály a kmeny valící se z hory, a skály, které se při šlapání rozpadají.

horská koza

A to by mělo být uvedeno v Možnosti Můžeme nakonfigurovat různé parametry, kde můžeme zvýraznit kvalitu, tím se reguluje podíl mapy, kterou chceme načíst při pohybu.

Jinými slovy, můžeme říci, že celá hra (rozhraní, jednoduché použití a grafika) zlepší kvalitu herního zážitku.

A samozřejmě je zcela zdarmaZa odemknutí nových věcí však můžete zaplatit také ve hře. Obsadí o něco méně než 80 MB počítání nainstalované aplikace i dat.

Horská koza Horská koza

Co si myslíte o horské kozě? Můžete mi poradit?