30 nejlepších her pro iPhone a iPad

30 nejlepších her pro iPhone a iPad

Není nic jako sedět na pohovce v obývacím pokoji, jíst něco skvělého a užívat si hry pro iOS. v iPhone nebo v iPad, skutečný? Někdy však nemůžeme najít ten, který by vyhovoval našemu vkusu. Proto na iPadizate nejlepší hry okamžiku. Pro hráče iGamers! ?

Jako vždy u takových kompilací aplikací pro iPhone a iPad vás zveme k účasti v komentářích z následujících důvodů: doporučit a doporučit své oblíbené hry. Který titul můžete přestat hrát?

Nejlepších 30 her 1

A abyste uklidnili chuť … Doposud nejlepší hry roku 2015!

Top 30 her pro iPhone a iPad dnes

Monument Valley

Je v App Storu nějakou dobu, ale nemůžeme se nabažit. Monument Valley je jedna z nejlepších logických nebo logických her pro iPhone a iPad, má vynikající grafiku. minimalismus a jemné odstíny vyniknou. Pokud jste to ještě nevyzkoušeli, velmi to doporučujeme. A nezapomeňte, že můžete navštívit naši recenzi Monument Valley, pokud se chcete dozvědět více.

Alto’s Adventure

Bezpochyby je jednou z nejlepších her současnosti Alto’s Adventure. Skvělý titul zkontrolujeme několik znaků při snowboardingu v zasněžených horách, útesech a všech druzích překážek. Působivý vizuál a záviděníhodná fyzika. Pokud jste na této hře závislí, doporučujeme vám navštívit našich 8 tipů a triků pro Alto’s Adventure. Skvělá hra!

Poslední cesta

Další ze skvělých minimalistických her v App Store. Titul, který nás vyzývá, abychom něco dali epický výstup do vesmíru Dobrodružství prostřednictvím psychedelických portálů a ohromujících abstraktních hádanek.

Dobrodružství společnosti Poco Eco

Pokud jste jedním z těch, kteří milují hudbu a hry, Adventures of Poco Eco perfektně kombinuje obě témata. Zjistili jsme, že je to krásné! Nabízí působivý a relaxační audiovizuální zážitek.

Godus

Godus je jedním z nejlepších okamžiků pro hráče iPhone a iPad. kreativní, originální a inovativní hraa velmi uvolňující a zábavná hra. Uvízli jste někdy? Navštivte našeho podváděcího průvodce pro Goduse.

Křížová cesta

Crossy Road je zábavná a barevná pixelová hra, ve které budeme muset přejít nekonečnou dálnici a vyhýbat se autům, nákladním automobilům, vlakům….

Pan skok

A pokračujeme v Mr. Jump, další návykové hře, ve které musíme ovládat postavu, překonávat překážky a překonávat překážky. skok z platformy na platformu. Mr Jump prověří vaše reflexy a dovednosti.

Triky a triky Mr Jump pro iPhone a iPad.

Dungeon Hunter 5

Jen před několika měsíci jsme měli možnost otestovat DH5 pouze na iPadizate, v tomto skvělém Gameloft RPG skvělá grafika a skvělé přizpůsobení postav. Ve srovnání s předchozí verzí navíc přinesl mnoho vylepšení … a je to zdarma!

Vnitřní exploze

Když už mluvíme o RPG … nemůžete si nechat ujít nejnovější zprávy v App Store: Implosion pro iPhone a iPad. Futuristická hra, kde se lidé setkají s novou rasou, možná trochu vysokou cenou, ale stojí za to!

Vraťte se do postele

Protože Back to Bed testuje naše vizuální vnímání pomocí 3D hlavolamů a optických iluzí, můžeme říci, že je velmi podobné Monument Valley, alespoň pokud jde o dynamiku hry.

Předpeklí

Limbo je úžasná plošinovka v nejčistším stylu pokusů a omylů, v Limbu padneme do mnoha pastí a mnohokrát umřeme, ale je to spousta legrace!

Oceanhorn

Stále neznáte Oceanhorn pro iPhone a iPad? Toto je epická hra 3D dobrodružství a platformy s velmi dobře vyvinutým příběhem a jednoduše ohromující grafikou.

Taichi panda

Taichi Panda je vynikající RPG, které bylo v Asii velmi úspěšné. Doporučujeme se podívat, je to zdarma.

Zarámovaný

Ve Framed si budeme muset objednat povídky z interaktivního komiksu, abychom příběh dokončili a zachránili naši postavu.

Rok březen

The Year Walk vychází ze starověké švédské tradice známé jako årsgång, o půlnoční procházce lesem bez jídla a pití k vizualizaci budoucnosti.

Asfalt 8

Nemohli jsme zapomenout na Asphalt 8, jednu z nejlepších automobilových her pro iPhone a iPad.

Real Racing 3

Real Racing 3 je skvělá závodní hra jako celá série Asphalt. Ohromující grafika a velmi realistické.

FIFA 16

Ve Fifa 16 Ultimate Team si můžeme vytvořit vlastní fotbalový tým a hrát v režimu pro více hráčů. Úžasná fotbalová hra!

NBA 2k15

Nejlepší basketbalová hra v App Store, ještě jste to nevyzkoušeli?

Modern Warfare 5

Nejnovější FPS Gameloftu je jedním z nejvíce oceňovaných na iPhone a iPad.

Řidič Speedboat Paradise

Závodní hra na vodní lodi s úžasnou grafikou.

Krbový kámen

Hearthstone je jedna z nejlepších karetních bitevních her pro iPad a je i dnes úspěšná.

94%

94% jedné z nejmódnějších her, budeme muset uhodnout slova, na která si většina uživatelů myslí, když uslyší frázi, slovo nebo uvidí obrázek.

Střet klanů

Je v App Storu už léta a je stále na vrcholu stahování … něco, co je třeba mít!

Minecraft

Existuje také mnoho uživatelů, kteří se rozhodli nainstalovat Minecraft Pocket na své zařízení iOS … Pro většinu hráčů!

Zbytečné probuzení

V Naught Reawakening se ocitneme v temném tajemném světě, kde budeme ovládat podivnou postavu se schopností měnit gravitaci, abychom se vyhnuli překážkám.

Chronologie: Čas vše mění

Spolu s Driver Speedboat je Chronology jednou z těch her, které mohou být v této recenzi trochu nekompatibilní. Ale děkuji vám skvělá grafika a mechanika Myslíme si, že tato platformová hra je dnes jednou z nejlepších. Vyzkoušejte to a řekněte nám o tom!

Zpupnost

Není pochyb o tom, že Vainglory je jednou z nejlepších her současnosti … MOBA s návykovým režimem 3 proti 3 pro více hráčů.

Příběhy z pohraničí

Pokud patříte k těm, kteří mají rádi dobrý příběh plný humoru a dobré grafiky, Tales From The Borderlands je vaše jméno.

Více o Příběhy z pohraničí.

hra o trůny

Nakonec nás Hra o trůny vtáhne do světa Hry o trůny a dá nám rozhodování o změně našeho osudu a běh historie. Vysoce doporučeno!

Top 30 her nyní 3

Vaše oblíbené hry?

I když je naprostá většina těchto aplikací součástí iPadizate, nápad přišel ze služby Stuff TV. Jak bylo uvedeno na začátku tohoto článku, komentáře s návrhy a návrhy hry (a jeho aplikace) iPhone a iPad budete vítáni Děkujeme za účast! Co si myslíte o těchto titulech? Co je v tuto chvíli nejlepší?