Vyvarujte se stahování špatných her pro Android pomocí těchto cheatů

Všichni máme rádi hryprotože nás dlouho bavili. V Obchodu Play najdeme nekonečné možnosti, dobré i špatné. Ale, Jak zjistíme, že máme špatnou hru? Věřte tomu nebo ne, existuje několik triků, které vám mohou pomoci.

Pokud si chcete stáhnout hru do svého mobilního telefonu, měli byste si být vědomi mnoha podrobností, které ukazují, že stojíte před špatným rozhodnutím. Chcete vědět, kdy čelíte špatné hře? Nepřestávejte číst tento článek.

Cheaty, aby se zabránilo velmi špatné hry

Zde je několik tipů, které můžete zvážit, abyste se vyhnuli chycení ve špatné hře.

Jaké je logo a název hry?

obrázek a název hry

Za prvé, detail Název a logo byste neměli zanedbávat Hra, kterou chcete stáhnout, je zde. Je běžné vidět některé hry, které mají obrázky podobné původní hře, a můžete být zmatení. Nezískejte tento dojem a důkladně zkontrolujte, o jakou hru jde.

Stejně tak název hry je identifikátor, který naznačuje, že hra je špatná, protože mnoho lidí se pokouší použít stejná slova jako originály ale pomocí slov navíc. A když si ho stáhnete, uvědomíte si, že je to ztráta času.

Vyžaduje od vás mnoho oprávnění?

Když hra začne během stahování žádat o mnoho oprávnění, lze ji považovat za špatnou, což je velmi podezřelé. Existuje však hry hledající přístup k lidem ověřit, kdo hraje stejně. Jiní vyžadují pro sdílení informací polohu nebo povolení pro SMS.

Když myslíš jednoduchá hra žádá o spoustu oprávnění, podezřeníprotože můžete sdílet svá data.

Zkontrolujte své skóre

bodování hry

Jednu věc můžete zvážit skóre, abyste zjistili, zda je hra špatná. Pokud si všimnete, že je příliš nízká nebo naopak příliš vysoká, prozkoumejte informace. Je možné najít komentáře jako: Miluji to, vynikající hra, navrhuji, aby mohly být vytvořeny tak, aby je mimo jiné oklamali roboti.

Stejně tak, když vidíte lidi, kteří tvrdí, že mají příliš mnoho reklam, že jsou pomalí a že nenabízejí kvalitní rozlišení, víte, že máte co do činění se špatnou hrou. Neztrácejte čas stahováním.

Zneužití oznámení

Pokud jste si již stáhli hru, která se vám velmi líbí (a která je pro vás velmi dobrá), ale vaše mobilní zařízení napadá oznámení s výzvou ke hře, je možné ji naštvat a kategorizovat ji jako špatnou. Mnoho vývojářů zneužívá při odesílání oznámení otravní uživatelé a samozřejmě vyřazení hry.

Podezřelé zveřejnění

Další trik, který ukazuje, že hra je špatná nemá podrobný popis funkcí a čeho tím můžete dosáhnout. Stejně tak nemá žádné skutečné obrázky ani videa ani hry. Pokud to pozorujete, neztrácejte čas a nehledejte jinou hru, protože je to podvod.

Placené hry nejsou všechno dobré

bezplatné a placené hry

Mnoho lidí si myslí, že hra je dobrá, když musí platit, a není to tak úplně pravda. Existuje mnoho placených her, které jsou velmi dobré a nabízejí skutečnou zábavu, ale to samé najdete i ve verzích zdarma. Má však některé opravdu dobré funkce, včetně placených her, nízkých oznámení, několika oprávnění a téměř neexistujících reklam.

Samozřejmě placená hra má v mnoha ohledech rozdíl, zejména v kvalitě obrázků, ale ne všechno dobré. Nemůžeme popřít, že existuje mnoho placených her, které jsou skutečně podvodné, a je důležité se jim vyhnout.

Nevybírejte jen možnosti platby, podívejte se na možnosti zdarma, můžete získat skvělé hry. Nezapomeňte se zde podívat na hry, které se nejvíce podobají hře Candy Crush Saga, jsou zdarma a překvapí vás.

Existuje mnoho špatných her, které si můžete stáhnout, ale pokud tyto cheaty uvedete do praxe, budete si moci vybrat ty, které jsou opravdu dobré a zábavné pro hraní s přáteli v systému Android.