Wikipedia vydává novou aktualizaci s 3D Touch pro iOS

Mobilní verze Wikipedie vydaná pro iOS nová a úplná aktualizace s velmi zajímavými novinkami. Aktualizace Wikipedia Mobile 5.0 nám přináší každodenní obrázky, články „ve vašem okolí“, 3D Touch přístup pro iPhone 6s a 6s Plus, doporučení a mnoho dalšího.

Velká databáze Wikipedie poskytuje uživatelům zařízení iPhone a iPad mimořádně užitečná virtuální encyklopedie Při hledání jakéhokoli článku najdete odpovědi, vyjasněte pochybnosti a získejte informace.

Logo Wikipedie

Uživatelské rozhraní aplikace Wikipedia pro iOS nikdy nebylo vizuálnější ani estetičtější, jeho design byl vždy docela jednoduchý. To se však změnilo díky nové aktualizaci, která uživatelům umožnila prozkoumat obsah prostřednictvím obnoveného zdroje článků.

Objevte všechny novinky z aktualizace Wikipedie pro iOS

Je zřejmé, že oficiální aplikace Wikipedia byla navržena s ohledem na termín objev:

“Všichni víme, že Wikipedia je rychlý zdroj informací, ale nová aplikace je navržena tak, aby procházení poskytovalo lepší mobilní zážitek.”

Takto vývojáři aplikací definovali novou aktualizaci pro App Store. A mají naprostou pravdu, díky novému proudu Discover, který je nám nyní k dispozici, se jim podařilo poskytnout uživatelům mnohem lepší zážitek přizpůsobený mobilním zařízením. doporučené články, denní obrázky a zajímavá témata.

Screenshoty z Wikipedie pro iOS

Nové rozhraní aplikace Wikipedia je také nejlepší čtení, náhodné články a příběhy v našem okolí (záleží na umístění uživatele), také Wikipedia Mobile nabízí obsah s ohledem na to, co jsme si přečetli dříve.

Wikipedia zveřejnila svoji nejkomplexnější aktualizaci pro iOS

Jak vidíte, zprávy o aktualizaci Wikipedie pro iPhone a iPad nejsou o nic menší. Ve skutečnosti je toho víc! Aplikace nám to nyní umožňuje ukládat články ke čtení později bez připojení k internetuNový způsob interakce s obsahem pomocí dotykových gest (posunutím prstu po obrazovce) a funkcí 3D Touch, které nám umožňují přístup k náhledům článků pro iPhone 6s a iPhone 6s Plus.

Nakonec Wikipedia Mobile 5.0 výrazně vylepšila funkce vyhledávání, takže uživatelé mohou najít články v jakémkoli jazyce podporovaném aplikací. A nakonec, Zvýrazní uložené články ve vyhledávání Spotlight iOS 9.

Stáhněte si Wikipedia Mobile pro iOS

Wikipedia je nyní kompatibilní s iPhone, iPad a iPad Pro. Je to zcela bezplatná aplikace a pro fungování vyžaduje iOS 8:

Co si myslíte o nové aktualizaci Wikipedie? Velmi úplné, že? Zjistili jsme, že je to krásné!