Word, Excel a PowerPoint nyní podporují tmavý režim iOS 13

Kancelář

Před několika dny kontakty ve společnosti Microsoft aktualizovaly poštovní aplikaci Outlook následujícím způsobem: podporuje tmavý režimje tmavý režim, který nahradí tradiční bílé pozadí černým změnou textu, který se zobrazí v bílé barvě.

Nebyla to však jediná aplikace, kterou počítačový gigant aktualizoval na tento režim, protože všechny aplikace, které jsou součástí Office: Word, Excel, PowerPoint a OneNote přeply do tmavého režimuTmavý mod, který přizpůsobuje stejný design, jaký můžeme najít v aplikaci Outlook.

Po aktualizaci na nové verze aplikací Office, pokud povolíme temný režim, při otevírání aplikací Ukáží nám rozhraní s černým pozadím. Při vytváření dokumentů zůstane pozadí bílé jako vždy. Jedinou aplikací, která přizpůsobuje celou černou barvu pozadí aplikace, je aplikace Microsoft Notes společnosti OneNote, která je také součástí Office.

Tmavý režim OneNote je ideální pro všechny uživatele, kteří aplikaci používají po dlouhou dobu. nízké okolní světelné podmínkyprotože snižuje namáhání očí. Tento tmavý režim je k dispozici ve verzích pro iPhone i iPad.

Abyste mohli využívat výhod různých aplikací, které jsou součástí Office, musíte mít předplatné Office 365, pokud je náš iPad jedním z různých modelů Pro, které nám Apple nabízí. Pokud se jedná o normální model, Tento typ předplatného není nutné mít.