Xiaomi bude mít 34palcový zakřivený herní monitor, který vyjde v listopadu.

Xiaomi příprava na nové spuštění herní monitor. Dnes jsme vám chtěli sdělit všechny dosud známé funkce a podrobnosti dotyčného monitoru, protože si představujeme, že se bude jednat o zařízení, které vzbuzuje velká očekávání, jako téměř každé zařízení, které společnost uvádí na trh … dokonce i pračku. Xiaomi Mijia Internetová pračka Pro Staňte se nejlepším prodejcem.

XiaomiXiaomi

To jsou vlastnosti zakřiveného herního monitoru Xiaomi

Dejme stranou tisíc a jedno zařízení v katalogu čínské společnosti Xiaomi a řekneme vám vlastnosti produktu. Zakřivený herní monitor Xiaomialespoň to, co je dosud známo.

Je známo že Společnost Xiaomi bude od listopadu nabízet 34palcový zakřivený monitor Má rozlišení QHD s poměrem stran 21: 9. Zdroje uvádějí, že tento nový zakřivený herní monitor od Xiaomi bude mít obnovovací frekvenci obrazovky 144 Hz.

Jak můžete uhodnout z funkcí, které jsme právě zmínili, je zřejmé, že tento monitor je určen hlavně fanouškům videoher. Hráči se stali dobrým zdrojem příjmů pro Xiaomi. Takže vidíme, jak pro ně čínská společnost uvádí na trh nová zařízení, některá z nich Black Shark 2 Pro nejnovější herní notebook, Herní notebook Xiaomi Mi 2019je zařízení vybavené nejnovějšími procesory Intel 9. generace a až 16 GB RAM. Kromě nich však výrobce dodává také herní klávesnice, židle, náhlavní soupravy atd.

Postaráme se o tento nový monitor Xiaomi … Listopad bude technologicky velmi zajímavým měsícem. Zůstaňte naladěni na všechny novinky, které na planetě Red zmiňujeme.

Zdroj: Gizmochina

Zdravím z hloubky bytů.