privilegia, stahování a herní režimy

Nakonec můžeme říci, že: Fortnite pro Android je nyní oficiální. Nejslavnější Battle Royale na světě byl vydán dnes a pouze Zařízení Samsung Galaxy v oficiální verzi. Ostatní uživatelé si samozřejmě mohou užít beta verzi videohry. Řekneme vám všechny podrobnosti.


Fortnite pro Android by mohl být měsíc exkluzivní pro Samsung Galaxy Tab S4


Fortnite pro Android, exkluzivně pro Samsung na měsíc

Ano, úniky byly zcela skutečné. Fortnite pro Android pouze na následujících zařízeních Značka Samsung po dobu 30 dnů. Dokonce i Samsung Galaxy Note 9 bude mít speciální skin pro všechny uživatele, kteří přistupují ke hře z nového terminálu Samsung. Měsíc, aniž byste si na svém mobilním telefonu užívali nejslavnější Battle Royale současnosti? Zdá se, že ne, protože Zaručují od Epic Games, že beta verze hry bude během tohoto zvláštního období otevřena mnoha terminálům. Zde je seznam, hodně štěstí!

Pixel / Pixel XL, Pixel 2 / Pixel 2 XL, Asus: ROG Phone, Zenfone 4 Pro, 5Z, V Essential: PH-1 Huawei: Honor 10, Honor Play, Mate 10 / Pro, Mate RS, Nova 3, P20 / Pro, V10 LG: G5, G6, G7 ThinQ, V20, V30 / V30 + Nokia: 8 OnePlus: 5 / 5T, 6 Razer: Telefon Xiaomi: Blackshark, Mi 5 / 5S / 5S Plus, 6/6 Plus, Mi 8 / 8 Explorer / 8SE, Mi Mix, Mi Mix 2, Mi Mix 2S, Mi Note 2 ZTE: Axon 7 / 7s, Axon M, Nubia / Z17 / Z17s, Nubia Z11

Epické hry: nový způsob stahování videohier

Je důležité si uvědomit, že až skončí období exkluzivity mezi Epic Games a Samsung, je Fortnite pro Android oficiálně k dispozici ke stažení. Ano, Nic z obchodu Google Play. Slavná videohra je k dispozici pouze prostřednictvím souboru APK na webu Epic Games. Rozhodnutí založené na vysokém procentu provizí, které Google účtuje za každou aplikaci, která je součástí obchodu Google Play.

Pro přístup k beta verzi je také nutné pozvání. Jelikož je to tak skvělá hra, bude zde spousta infikovaných souborů APK, takže při stahování hry doporučujeme být velmi opatrní. Nejlepší je postupovat podle oficiálních zdrojů. Je to velmi jednoduché: Chcete-li si objednat beta verzi, stačí otevřít stránku a zaregistrovat se… Pokud je váš mobilní telefon součástí výše uvedeného seznamu zařízení.

Herní režimy a ovládací prvky

Standardní hra je stejná, jak všichni víme. Plných 100 hráčů spadne z létajícího autobusu, který si vybere část mapy, kterou cítí nejvíce. Čas odtud uběhne, kruh se zmenší a budete muset přežít až do konce, pokud chcete vyhrát velkou cenu: vítězství!

V sekci ovládání vynikají následující tlačítka: Použijte nástroj pro extrakci, sestavení, inventarizaci, přikrčení, běh a skok. Je však třeba poznamenat, že hra bude ovlivněna, pokud každý uživatel nezíská ovladač ovládaný technologií Bluetooth. Jinak vše vypadá téměř stejně. Nyní je čas užít si nejočekávanější videohru pro Android za poslední roky.


Nové požadavky na Fortnite pro Android a ke stažení z Galaxy Apps


Zdroj / EAL