Xiaomi CC9 má přední kameru, kterou můžeme ovládat hlasem

Xiaomi jeho nový smartphone stále přitahuje pozornost veřejnosti, Xiaomi CC9. Terminál, který bude vydán příští týden.

Přestože zbývá jen pár dní na to, abychom zjistili, jak se „narodil“, informace o něm se k nám stále dostávají. Následující oznámení čínské společnosti Xiaomi ukazuje možnosti hlasového ovládání přední kamery. Xiaomi CC9. Terminál vlastnosti Předpovídáme tyto dny předem.

U modelu Xiaomi CC9 je nyní možné nejen fotografovat pomocí hlasových příkazů, ale také nastavit časovač za 3 sekundy.

Xiaomi CC9Xiaomi CC9

Východní Xiaomi CC9 Vzbuzuje zájem mnoha uživatelů o docela zajímavé hardwarové funkce. Pokud přidáme a cena, která slibuje nízkou cenu a některé „extra“ funkce, které poskytují určitý rozdíl oproti ostatním zařízením, která na trhu najdeme. Máme co do činění s jedním z terminálů, které by si mnozí chtěli koupit.

Měli bychom dodat, že navzdory inovaci, kterou hlasové ovládání nebo selfie přední kamery přináší do Xiaomi CC9, tato funkce není úplně nová. Společnost Samsung představila podobnou funkci před více než dvěma lety uvedením smartphonu Samsung Galaxy S8 a hlasového asistenta Bixby, ale ne všichni majitelé těchto terminálů ji využívali kvůli vlastním „funkcím“ Bixby. Dalo by se říci, že je to umělá inteligence, která není moc chytrá …

Oficiální oznámení o Xiaomi CC9 se očekává 2. července tohoto roku. Postaráme se o všechny informace, které se na dotyčných zařízeních objeví, a budeme vás podle potřeby informovat.

Mezitím nás neustále čtěte a sledujte na různých sociálních sítích. Slibujeme, že vás budeme průběžně informovat.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.