Xiaomi Mi 9 Lite oficiální a SD 710 přicházejí se super AMOLED displejem a 4030 mAh

Xiaomi formalizuje svůj nový model Můj 9 Lite pro prémiovou střední třídu přidat nové verze Řada Mi 9. JE Xiaomi Mi 9 Lite je globální proměnná Xiaomi Mi CC9Zaměřeno na čínský trh. Podívejme se, co nám tento nový terminál Xiaomi přináší …

Vlastnosti Xiaomi Mi 9 Lite

Budeme vědět Specifikace Xiaomi Mi 9 Lite:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka je vybavena prémiovými specifikacemi střední třídy z roku 2019. 6,39 palcový super AMOLED panel s rozlišením Full HD + 2340 × 1080 pixelů a Hustota pixelů 403 PPI. Jas dosahuje 600 bitů Technologie HDR a technologie Always-On. Vlastnosti panelu Ochrana proti sklu Corning Gorilla Glass 5. V designu byl pro tenký mobilní telefon s 8,67 mm a černou a modrou barvou vybrán malý zářez ve tvaru písmene V, velmi tenké rámečky a skleněné a kovové pouzdro … všechny materiály jsou luxusní, dobré materiály a vynikající povrchové úpravy pro vytvoření vzhledu.

Paměť, procesor a operační systém

Nový mobilní telefon přijímá Qualcomm Snapdragon 710 Spolu s grafickou kartou Adreno 616 … to je vzhledem k úrovni procesoru skvělá věc. Čipová sada zaručuje solidní výkon bez ohledu na typ aplikace. Citace Paměť Xiaomi Mi 9 Lite K dispozici jsou také dobré zprávy, protože jsou nabízeny ve dvou volných verzích: Druhá verze 6 GB RAM se 64 GB ROM a 6 GB RAM se 128 GB ROM. Nejlepší věc je tento obchod Typ UFS 2.1. Slot microSD může tuto paměť rozšířit až na 256 GB. A operační systém doprovázející hardware, Android 9.0 Pie přes MIUI 10.

Buben

Zde jsme velkorysí 4 030 mAh baterie. A rychlé nabíjení je silný 18 W.… Proti tomu nelze nic namítat.

Fotoaparáty

Pokud půjdeme do fotosystému, vidíme to Hlavní fotoaparát Xiaomi Mi 9 Lite je-dir trojnásobný a integruje se 48M senzor Sony (IMX586)P. Senzory doprovázejí 8 MP, super široký úhel a 2 MP pro efekt rozostření pozadí. Pokud jde o funkce tohoto fotoaparátu, máme mezi jinými funkcemi, které vyžadují umělou inteligenci, technologii AI pro světelné efekty, detekci nebo rozpoznávání scén (až 30 objektů nebo scenérií) a režim krásy.

Mezi další funkce patří bokeh, super noční režim, režim širokoúhlého snímání, panorama, profesionální režim pro ruční nastavení a HDR. Zachyťte videa je dosaženo až 4K při 30 fpsa je zde EIS (elektronická stabilizace) při 1080p. Taky …. majitel super zpomalené video S 720p při 960 fps. Zdá se, že mobilní telefon má dokonalou konfiguraci fotoaparátu, takže očekáváme velmi kvalitní snímky. A co se týče přední fotoaparát pro selfie máme výkonný jediný senzor, 32 MP s umělou inteligencí, HDR, režimem na výšku a videozáznamem 1080p při 30 fps.

Xiaomi Mi 9 Lite přináší trojitý fotoaparát a super AMOLED displejXiaomi Mi 9 Lite přináší trojitý fotoaparát a super AMOLED displej

Spojení

Podporuje přenos dat, Dual 4G, Bluetooth 5.0, ac dvoupásmové wifi a GPS, AGPS a GLONASS navigaci. Mobilní telefon je dodáván s NFC a ve fyzickém připojení máme slot pro Dual SIM, 3,5 mm konektor a port USB typu C. Snímač otisků prstů je integrován do obrazovky a máme další senzory, jako je gyroskop, kompas, světlo. akcelerometr, blízkost a infračervené záření. Pokud jde o zvuk, existuje nezávislý zvukový procesor.

Cena Xiaomi Mi 9 Lite

PRobustnost Xiaomi Mi 9 Lite Předprodej se na webové stránce Geekbuying zvýšil na 330 USD, což je asi 298 EUR na změnu.

Výsledky a názory na Xiaomi Mi 9 Lite

To nemůžeme popřít Xiaomi Mi 9 Lite Docela vynikající střední třída, která si na světových trzích povede velmi dobře. Jeho vlastnosti jsou ve všech ohledech vynikající a poměr ceny a funkce je vyvážený.

Oficiální stránka Xiaomi ve Španělsku