Razer uvádí na trh novou mechanickou klávesnici, kterou je Huntsman Tournament Edition

Ačkoli společnost Razer Nedávno spustila některá zařízení, která se trochu liší od toho, co dělá. Razer Special a čepice Razer Arctech, nezapomeňte, co je známo o esenci. Dnes jsme vám chtěli povědět o nejnovější verzi nové mechanické herní klávesnice. Razer Huntsman Tournament Edition.

Huntsman Tournament Edition Funkce

Razer dnes oznámil klávesnici Razer Huntsman Tournament Edition (Razer Huntsman TE) je mechanická klávesnice určená pro ty, kteří chtějí vyniknout v e-sportovních soutěžích.

Tato nová klávesnice od Razeru je prvotřídní herní mechanická klávesnicevyniká ultrarychlými opto-mechanickými spínači.

Před rokem jsem už používal klávesnici Razer Huntsman Elite Klávesnice, která je nejprodávanější klávesnicí ve Spojených státech, úspěšná v recenzích i prodeji. Nová verze Razer Huntsman TE Jedná se o vylepšení modelu, které je již docela dobré. Hlavní novinkou v nich je, že nabízejí nový typ optického spínače nebo spínače, který se pohybuje rychleji (výše zmíněný opticko-lineární spínač).

Opticko-lineární přepínače Razer

Razer byl průkopníkem ve vývoji mechanické herní klávesnicea je tomu tak i nadále díky inovacím, které nám každý rok nabízíme.

Nové opticko-lineární přepínače Razer využívají sílu světla k dosažení vyšší rychlosti ovládání a rychlosti ovládání v těch okamžicích, které jsou často klíčem ke hře. Tyto spínače používají paprsek infračerveného světla, který detekuje stisknutí klávesy při ovládání a poskytuje větší přesnost a rychlost ve srovnání s běžnými mechanickými spínači.

Nové opticko-lineární přepínače Razer nabízejí plynulý a hmatový výkon pro okamžitou odezvu s 1 mm spoušťovou vzdáleností, která je dvakrát rychlejší než běžné lineární přepínače. Tyto opticko-lineární přepínače Razer mají životní cyklus až 100 milionů stisknutí kláves.

Určeno pro esporty

Nová klávesnice Razer Huntsman Tournament Edition Má kompaktní „tenkeyless“ design, což znamená, že nemá numerickou klávesnici. Jsou také dodávány s odnímatelným připojením kabelu USB-C pro pohodlí během přepravy. Díky tomu je ideální, když jej potřebujete vzít kamkoli, na výlet, na turnaj nebo na soutěž.

Stejně jako mnoho jiných klávesnic Razer má vnitřní paměť, do které lze uložit 5 profilů s příslušnými nastaveními a konfiguracemi, které si můžete kdykoli během hraní vyměnit.

JE Razer Huntsman TE Počítá se jako obvykle na většině zařízení spuštěných společností s technologií Razer Chroma. Systém osvětlení RGB, který nám umožňuje přizpůsobit vaše klávesnice světelnými efekty s více než 16,8 miliony barevných možností. S více než 500 hardwarovými produkty třetích stran, které se připojují k ekosystému Razer Chroma, si budeme moci užít a synchronizovat mnoho efektů.

Hráči a pro hráče

Jedním z hesel Razeru je, že každé z jeho zařízení je navrženo hráči a pro hráče, a nová klávesnice Razer Huntsman Tournament Edition poskytuje toto maximum.

Ve svém vývoji byli Arteezy z týmu EG, TACO z MIBR nebo hráči Overwatch z dynastie Soul podpořeni špičkovými sportovci týmu Razer, jako jsou Fleta a Ryujehong. Vysoce výkonná klávesnice kalibru navržená pro ty nejlepší.

funkce

Pak vám necháme úplný seznam s technickými specifikacemi. Razer Huntsman Tournament Edition

 • Opticko-lineární spínače Razer s ovládací silou 40 gramů
 • 100 milionů životních cyklů kláves
 • Přepínače Razer PBT
 • Standardní rozložení spodního řádku
 • Kompaktní a „tenkeyless“ design (bez numerické klávesnice)
 • Opletený kabel USB-C, odnímatelný
 • Matný hliníkový kryt
 • Interní hybridní paměť – až 5 profilů
 • Podsvícení Razer Chroma s až 16,8 miliony barevných možností
 • Přizpůsobení a úpravy pomocí Razer Synapse 3
 • Okamžitě plně programovatelné klávesy a makra
 • Až 10 kláves proti duchům
 • Možnost herního režimu
 • Ultra akcelerace 1 000 Hz

Dostupnost a ceny Razer Huntsman Tournament Edition

Příbuzný Ceny Razer Huntsman Tournament Edition Říká se, že je možné ji koupit za cenu 149,99 € .

Pokud jde o dostupnost, je již k dispozici na Razer a Amazon ve Spojených státech. Pro zbytek světa bude k dispozici na konci září.

Galerie Obrázků

Poté vás necháme v malé galerii, kde můžete lépe vidět vše, co nová mechanická klávesnice Razer nabízí.

Zdravím z hloubky bytů.