Xiaomi Mi 9S je certifikován společností TENAA na podporu 5G, podívejme se na uniklá vykreslení a funkce

Poté, co byl informován o Certifikace mobilního telefonu Xiaomi pro podporu 5Gdotyčný mobilní telefon Řada Mi 9. Už jsme o této sérii slyšeli Středa 9 Standard, Xiaomi Mi 9T Y My 9 SE… Bude nový Xiaomi Mi 9S šťastný smartphone vést 5G přenos pro Xiaomia osoba, která obdržela certifikát TENAA za tímto účelem. Takže zvěsti o takzvaném názvu „Mi 9 5G“ zůstávají venku. TENAA Také nám dává trochu Práce na Mi 9S a odhaluje některé funkce tohoto nového modelu.

Uniklé vlastnosti Xiaomi Mi 9S

Mezi Funkce Xiaomi Mi 9S unikly, Budu mít Připojení 5Gzejména jeho vnitřní vlastnosti. JE Moje 9S Bude mít procesor Qualcomm S Snapdragon 855+ a modemem Snapdragon X50 Přístup k podpoře 5G.

Pokud jde o autonomii, kapacitu 4 000 mAh a technologie rychlé nabíjení, Zdá se, jako 45W výkon… Tím se model umístí Moje 9S Autonomie a užitečné zatížení je výrazně nad standardem Mi 9. Známe také některé funkce související s obrazovkou. Budeme mít širokou úhlopříčku 6,39 palce, s rozlišením QHD + 3040 x 1440 pixelů.

A ačkoli jsou vykreslení filtrována TENAA Když jsme mluvili o vzhledu téměř identickém se standardním modelem Mi 9, viděli jsme, že rozdíly skutečně spočívají v konfiguraci interiéru.

Vykreslení Xiaomi Mi 9S odhalila TENAA potvrzující podporu 5GVykreslení Xiaomi Mi 9S odhalila TENAA potvrzující podporu 5G

Model pro získání nápadu a porovnání Xiaomi Mi 9 standardem je displej Super AMOLED s rozlišením Full HD + a úhlopříčkou 6,39 palce; Je poháněn čipovou sadou Snapdragon 855 a je dodáván s až 6 GB, 8 GB a až 12 GB RAM a 128 a 256 GB ROM. Tento software je rozhraní MIUI 10 založené na Android Pie. Dodává se s 3 300 mAh baterií, rychlým a bezdrátovým nabíjením. Hlavní fotoaparát je trojitý, 48MP + 12MP + 16MP a selfie fotoaparát je 20MP. Mobilní telefon má integrovaný snímač otisků prstů a připojení USB typu C.

Datum vydání Xiaomi Mi 9S

Říká se o tom Spuštění Xiaomi Mi 9S V Číně to bude v září příštího roku oficiální první místo.

Výsledky a postřehy

TENAA nech ho vidět Recenze Xiaomi Mi 9S a dal Certifikát pro podporu 5G. Obrázky se prakticky neliší od modelu Mi 9, což je patrné z toho, že oba telefony budou vypadat velmi podobně. Ale v tu samou dobu Vlastnosti Mi 9Sa skutečně daleko předčí standardní model.

Oficiální stránka Xiaomi ve Španělsku