contador de visitas gratis Skip to content

Xiaomi Mi Mix 4 může být mnohem dražší, než se očekávalo …

Kluci z 91 Mobiles využívají všechny předchozí úniky týkající se dalšího smartphonu Xiaomi. Xiaomi Mi Mix 4se rozhodl syntetizovat všechny informace dostupné v tomto terminálu a dokonce uvedl odhadovanou cenu nové vlajkové lodi.

Zařízení, Qualcomm Snapdragon 855 SoCZákladní verze dostane 6 GB RAM, ale zákazníkům bude určitě nabídnuta verze s 12 GB RAM, což dnes není příliš vzácné.

Xiaomi Mi Mix 4Xiaomi Mi Mix 4

Xiaomi Mi Mix 4 Měl by být dodáván s displejem bez okrajů a měl by být jedním z prvních zařízení v oboru, které uvidí integrovanou přední kameru pod obrazovkou (přední kameru pro sub-displej), a protože mluvíme o obrazovce, vypadá to, že její rozlišení bude 3120 x 1440 pixelů.

Rozlišení předního fotoaparátu bude ve srovnání s hlavním obrazovým snímačem 32 megapixelů, zdroj uvádí, že jeho rozlišení bude 48 megapixelů. Jiné zdroje však naznačují, že pravděpodobně uvidíme nový 64megapixelový obrazový snímač vyvinutý společností Sony na tomto novém smartphonu Xiaomi.

Pokud jde o kapacitu baterie, bude to 4500 mAh.

A nyní se dostáváme k jednomu z hlavních bodů … ceně Xiaomi Mi Mix 4. Pokud je zdroj správný, měla by verze se 6 GB RAM stát kolem 850 $, což odpovídá 758 eurům. To je mnohem víc, než kolik hlásily informace zveřejněné minulý týden, podle nichž by se cena terminálu pohybovala kolem 525 $ za verzi s 8 GB RAM a 128 GB flash paměti.

Prezentace o Spuštění Xiaomi Mi Mix 4 Bude plný prezentace s otevřením října…. Google Pixel 4 Y Pixel 4 XL.

Zdroj: Gizchina

Zdravím z hloubky bytů.