Zvláštní kolekce bezplatných her pro Android

Zvláštní kolekce bezplatných her pro Android

Jednou z nejpopulárnějších epizod webu i Eduova kanálu jsou Nejlepší hry. Válečné, akční, neformální, dobrodružné, retro a téměř na jakékoli téma, které vás napadne. Je jich tolik, kolik si dokážete představit. Tento týden vám přinášíme novou kompilaci podivné hry pro android To vás určitě bude zajímat.

V obchodě Google jsou k dispozici absolutně všechny níže popsané hry volný, uvolnittakže nemáte žádnou výmluvu, abyste je nevyzkoušeli na svém smartphonu nebo tabletu.


Jak vylepšit grafiku her pro Android bez uživatele root


Divné hry pro Android jsou zcela zdarma

Na světě existují zábavné i divné hry. Po intenzivním hledání v Obchodu Play jsme zjistili, že je to nejpodivnější a přinášíme vám prvních pět za to. Sbírka vzácných her pro Android.

Už žádné hry

Bezpochyby jde o jednu z nejvzácnějších her pro Android a iOS. Nemůžeme vám poskytnout příliš mnoho podrobností, abychom nezjistili jeho obsah. Prostě vám to řekneme ano existuje hraa budete muset ignorovat pokyny vypravěče, abyste se posunuli vpřed v nejpodivnějším příběhu, jaký kdy byl viděn. mobilní hra (a případně konzoly).

Žádná hra (stará verze) Žádná hra (stará verze)

Stiskněte červené tlačítko

Název hry to říká. Pravděpodobně nejpodivnější hra ze všech. Pro posun vpřed v příběhu budeme muset stisknout různá červená tlačítka. Nejedná se o velký problém, ale poskytne krátkou zábavu (nebo to, co nám říkají vývojáři tohoto „uměleckého“ díla).

Nestiskněte červené tlačítko Nestiskněte červené tlačítko

Akinátor

V tomhle Nejvzácnější hry Nemohl jsem si nechat ujít Akinator pro Android. Je vyžadováno několik úvodů. Nejslavnější génius na internetu, který dokáže odpovědět na jakoukoli myšlenku na jinou relativně slavnou osobu v naší hlavě. Trúfnete si to vyzkoušet na svém smartphonu?

Akinátor Akinátor

Nedělejte chybu!

Pokud trávíte svůj volný čas hledáním hry, která vás pobaví a máte nějaké znalosti angličtiny, Nedělejte chybu! je odpověď na vaše otázky. Jeden mentální dovednostní hra Pokud neuspějete, dostanete méně jemnou urážku než Shakespearův jazyk.

Nezlobte se! Nezlobte se!

Ta úroveň znovu

Je to jen hra na jedné úrovni, ale různé způsoby utrácení vždy. Existuje 64 úrovní, které jsou naprosto stejné, a 64 různých způsobů, jak se dostat na další. Pokud máte dostatek mentálních schopností a času, je to nepochybně to nejlepší, co si můžete zdarma stáhnout z obchodu Google.

Ta úroveň znovu Ta úroveň znovu


Představujeme nový Google Play s 34 bezplatnými hrami, aplikacemi a balíčky ikon