Xiaomi Redmi 8, to jsou funkce a cena

JE Xiaomi Redmi 8 Nyní nový cenově dostupný smartphone od oficiální, již uznávané společnosti. Mobilní telefony mají mnoho společného. Redmi 8A vydáno před několika dny. Redmi 8 Tato podznačka již přichází na dokončení několika (včetně) 8 sérií. Poznámka 8 Redmi)… 4 zařízení vydaná před 2 měsíci jsou docela působivá a dávají nám představu o důležitosti této značky dnes.

Vlastnosti Xiaomi Redmi 8

Tyto Vlastnosti Xiaomi Redmi 8:

Obrazovka a rozložení

V designu má obrazovka malý zářez dešťové kapky, tenké rámečky a elegantní funkce, které nejsou domýšlivé. Máme nějaký panel 6,22palcový IPS LCD s rozlišením 1520 × 720 pixelů HD + a hustotou pixelů 270 PPI. Kontrast je 1 ku 1500 a poměr obrazovky k tělu je téměř 82%. Panel je chráněn sklem. Corning Gorilla Glass 5to je plus. Mobilní telefon má tloušťku 9,4 mm, je dokonale ověřitelný s velkou baterií a dodává se v červené, modré nebo černé barvě s lesklým povrchem „Aura Mirror“. Terminál je navíc odolný proti stříkající vodě.

Paměť, procesor a operační systém

Mobilní telefon má osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 439Čipová sada s přibližně 75 000 body s vynikající úrovní výkonu v AnTuTu. Že výše uvedené je pravda Xiaomi Redmi 7 Používá SD 632. Když však analyzujeme cenový faktor a energetickou účinnost, můžeme pochopit, že je to dobré rozhodnutí … Pokud chceme něco silnějšího, již máme širokou škálu „8“ telefonů. A to je doprovázeno grafickou kartou Adreno 505. Paměť Redmi 8Ve středním rozsahu jsou typické dvě verze paměti – střední: 4 GB RAM + 64 GB ROM. Y 3 GB RAM + 32 GB ROM. Tyto vzpomínky Typ LPDDR3 (RAM) a eMMC 5.1 (ROM). A slot microSD je může rozšířit až na 512 GB.

Buben

Máme velkou 5000 mAh bateriia technologie 18W rychlé nabíjenírealizováno prostřednictvím moderních Port USB typu C.. Nabíječka 5 V / 2 A (10 W) se dodává také jako příslušenství, takže s autonomií nebudeme mít žádné problémy.

Fotoaparáty

A jeden ve fotografii duální hlavní fotoaparát velmi dobře vybaven 12 MP (Sony IMX363, F1.8) a 2 MP snímač, bokeh snímač. Senzory mají 6P objektivy a fotoaparát má LED blesk. Mezi jeho funkce patří autofokus se dvěma pixely PDAF, režim portrétu AI, režim detekce scény, umělá inteligence (AI) pro různá prostředí, HDR, panoramatický režim a nahrávání videa s rozlišením 1080p při 30 fps. Pokud jde o přední kameru, má 8 MP pro selfie a režim portrétu podle AI.

Xiaomi Redmi 8 přináší duální fotoaparáty s duálními pixely PDAF a 5 000 mAh bateriíXiaomi Redmi 8 přináší duální fotoaparáty s duálními pixely PDAF a 5 000 mAh baterií

Spojení

Podporujeme duální 4G, 802.11n wifi, Direct wifi, Bluetooth 4.2 a GPS, AGPS, GLONASS a navigaci Beidou. Má port USB typu C, jak jsme řekli, plus 3,5 mm audio jack a slot pro Dual SIM. K dispozici je také několik dalších senzorů (světlo, blízkost, kompas a akcelerometr), stejně jako FM rádio, infračervený senzor a snímač otisků prstů.

Cena Xiaomi Redmi 8

Příbuzný Cena Xiaomi Redmi 8 Telefon se již na webu Giztop (dodávka z Číny) prodává za 139 $, což odpovídá přibližně 126 eur.

Výsledky a názory na Xiaomi Redmi 8

JE Xiaomi Redmi 8 Bezpochyby je to levný smartphone s dobrou tržní projekcí. Je pravda, že mobilní telefon není z hlediska funkcí okázalý, ale celkově je hardwarový balíček dobrý, dobře vybavený a položky jsou vyvážené.

Oficiální stránka Xiaomi ve Španělsku