Získejte aktualizaci Halloween Godus and Plants vs Zombies 2 pro iPhone a iPad

Získejte aktualizaci Halloween Godus and Plants vs Zombies 2 pro iPhone a iPad

Godus and Plants vs Zombies 2 obdržel zajímavou aktualizaci

22cans a PopCap aktualizovali své nejoblíbenější hry: Godus and Plants vs Zombies 2. vydání Dvě z nejstahovanějších her v App Store (S laskavým svolením Angry Birds a Candy Crush). V případě Godusu byl aktualizován o zajímavá vylepšení a Změna vzhledu na předvečer Halloweenu and Plants vs Zombies 2, rostliny, zombie, mini hry, halloweenské kostýmy a… Nová epizoda jako pláž!

godus-plants-vs-zombies-2-ipad-iphone (5)

Obě aktualizace mají něco společného s Halloweenem, ale V Godusu a PvZ2 byly přidány další funkce, o kterých si povíme dále.. Pokud jste některou z těchto dvou her smazali z prosté nudy nebo vás už nebaví hrát, je to jedinečná příležitost znovu si je stáhnout na vaše zařízení iOS, což je samozřejmě zcela zdarma.

Zcela mění design Godusu

Dvě aktualizace těchto her pro iPad a iPhone jsou velmi úplné, ale Godus je něco důležitějšího a to je DeNA Corp. úplně změnila barvu vaší podlahypřidány nové karty, nový věk, kostýmy a výrazně vylepšená hratelnost.

Vrstvy Země změnily své barvy

Jak nyní vidíte na obrázcích Godus je obnovenBarvy všech vrstev terénu byly zcela změněny.

godus-plants-vs-zombies-2-ipad-iphone-cc

Následovníci se oblékají do různých halloweenských kostýmů

Na svých cestách můžete získávat body za nákupy Halloweenské předměty, masky, klobouky a kostýmy pro vaše následovníky. Jsou strašidelní!

godus-plants-vs-zombies-2-ipad-iphone (4)

Cestování bylo výrazně vylepšeno

Nyní výlety lodí drasticky změněno. Na každém ostrově můžeme získat 3 hvězdy, mnohem více samolepek a více vírya při každém objevu ztratíme pouze 5 sledujících. Kromě toho lze získat nové karty a další skvělé ceny.

godus-plants-vs-zombies-2-ipad-iphone (12)

Skvělá loď na stavění

Hned vedle tábora Astari se objevila obrovská loď, kterou musíme postavit. Naplňte zásoby a vydejte se do neznáma, abyste kolonizovali vzdálené země. Budeme to muset postavit, ani více, ani méně 500 minerálů!

godus-plants-vs-zombies-2-ipad-iphone (7)

Pohledy lze nyní otáčet

Konečně budeme mít příležitost v Godusu otočením obrazovky se dostanete na nejobtížnější místa Pokud jde o tvarování půdy, stavění nebo sbírání kmenů nebo sledování toho, co je za horami. K tomu musíme podržet dva prsty na obrazovce a namířit je jakýmkoli směrem. Funkce, kterou hráči velmi vyžadují.

godus-plants-vs-zombies-2-ipad-iphone (8)

New Age of Pioneers

Byla přidána nová éra Age of Pioneers. naši následovníci budou mnohem civilizovanější.

godus-plants-vs-zombies-2-ipad-iphone (11)

Pokud se vám hra líbí a máte potíže, podívejte se na našich 10 tipů a triků Godus.

Plants vs Zombies 2 nám opět přináší léto

Chybí vám léto? S Plants vs Zombies 2 můžete na pláži opět cítit vánek a zvuk mořských vln. nová aktualizace hry s velmi osvěžující novou epizodou.

godus-plants-vs-zombies-2-ipad-iphone (1)

V nové epizodě „La Playa de la Gran Ola“ čtyři nová zařízení (slavná masožravá rostlina se vrací) a dokonce 16 úrovní plných nových zombie. Mezi různými přidanými zombie najdeme top zombie bikin a „zombie mořská panna“.

godus-plants-vs-zombies-2-ipad-iphone (1)

Kromě toho nyní v Plants vs Zombies 2 budeme mít následující: oblékněte naše rostliny do strašidelných kostýmů na noc živých mrtvých. Je to velmi kreativní a zábavný nápad, který jistě potěší (nebo v tomto případě okouzlí) více lidí.

godus-plants-vs-zombies-2-ipad-iphone (9)

Stáhněte si Godus

Objevte novou aktualizaci Godus stažením hry z tohoto widgetu:

Stáhněte si Plants vs Zombies 2

Získejte hru PvZ 2 zcela zdarma zde:

Dvě skvělé aktualizace a dvě zábavné hry zdarma. Můžete požádat o více?