Získejte kondici doma s tréninkem Apple TV 4 a 7 minut

7minutové cvičení Apple TV-3

Existuje mnoho aplikací, které nás učí, jak na to Fyzické cvičení za 7 minutAno. Nevýhodou všech těchto aplikací je, že je musíme používat na iPadu nebo v horším případě na iPhone. Pokud chceme vidět nebo slyšet, co nám říká, musíme se pozorně dívat a pozorně naslouchat, nebo se učit před provedením cvičení. Pokud bychom cvičení provedli pohledem na obrazovku v naší třídě, tyto problémy by nebyly možné. To nám umožňuje 7minutové televizní cvičeníje první aplikací svého druhu pro Apple TV čtvrté generace.

Jak si můžeme přečíst v úvodu aplikace, sedmiminutová cvičení, Článek publikovaný v New York Times popisující postupně vysílaný obvod Health and Fitness Magazine of the American College of Sports Medicine. Okruh zahrnuje 12 cvičení po 30 sekundách a 10 sekund odpočinku mezi cvičeními. Za těch 30 sekund musíme udělat tolik opakování, kolik dokážeme. Na začátku to bude jen 7 minut, ale lze to provést několikrát, což umožní tréninku dosáhnout celkem 21-28 minut.

Zahrnutá cvičení v 7minutovém televizním cvičení

 1. Tajtrlíci.
 2. V podřepu na zdi.
 3. Zkouška.
 4. BŘIŠNÍ SVALY.
 5. Kroky na židli.
 6. V podřepu
 7. Tricepsové dno židle.
 8. Dřevěný stůl).
 9. Statické závody zvedají kolena.
 10. Kroky.
 11. Push-up a rotace.
 12. Boční prkno (boční deska).

7minutové cvičení Apple TV-1

Osobní trenér v našem salonu

Během cvičení uvidíme obrázek zobrazující animaci toho, jak se cvičení provádí jako předtím, zbývající čas a obecný ukazatel průběhu, abychom věděli, jak dlouho ještě zbývá do dokončení. Jeden dabing dodá nám trochu odvahy a odpočítávání od posledních tří sekund. Vypravěč nám také sdělí, jaké je další cvičení a okamžiky odpočinku.

Den, kdy jsme spolu na konci období, bude automaticky označen modrý bodUvedení, pro které cvičíme 7 minut. Pokud chceme pokračovat, musíme začít znovu. Když skončíme, uvidíme dva body v kalendářním dni, pokud jsme okruh udělali dvakrát.

Cvičení 7 minut TV, Apple TV 4. generace v App Storu Cena 1,99 €. V současné době je přeložen pouze do angličtiny, ale brzy bude přeložen do španělštiny (přeložil náš kolega Ignacio), ruštiny a polštiny. Provedeme losování 4 kódů používat je na Apple TV čtvrté generace. Právě teď a po spoustě hledání jsem nenašel způsob, jak uplatnit kód přímo z Apple TV, takže je nejlepší použít kód na iPhone. Při instalaci aplikace se nám zobrazí chyba, ale objeví se v sekci „zakoupeno“ v Apple TV App Store. Nemůžu uvěřit, že Apple nezahrnoval jednodušší způsob uplatnění kódu na Apple TV, ale dobře.

Naše ocenění