Zvyšuje vaši bezpečnost integrací Disku Google, Face ID nebo Touch ID

Mraky úložiště jsou velkou součástí ekosystému, který má každý na našich zařízeních. Je to užitečný nástroj pro přesun všech typů dokumentů a souborů, čímž nás ušetří před ztracenými pendrivy nebo externí pamětí. Existuje několik cloudů úložišť a každá společnost se snaží integrovat nové funkce, díky nimž upoutají pozornost nových uživatelů. Disk Google Je to jeden z nejpoužívanějších cloudů a aktualizoval svou aplikaci pro iOS a iPadOS. Tato aktualizace zlepšuje zabezpečení aplikací integrací Bezpečnostní systém pro přístup k našim dokumentům pomocí Touch ID nebo Face ID.

Zvyšte zabezpečení svých souborů na Disku Google

I když jsou aktualizace Google velmi dobré, je to název, který dávají verzím, které nevypadají. O verze 4.2020.18204, číslo možná příliš dlouhé na banální aktualizaci. Záleží nám však na obsahu aktualizace, nikoli na názvu aktualizace. Tentokrát, Disk Google se rozhodl zvýšit zabezpečení našich souborů způsobem, že mnoho aplikací bylo integrováno po dlouhou dobu.

Přístup na Disk Google S Touch ID nebo Face ID dosaženo integrací rámu Místní ověřování v rámci kódu aplikace. Google chtěl pojmenovat tuto novou funkci: Obrazovka ochrany osobních údajů. Chcete-li nakonfigurovat tento nový způsob ochrany aplikace, budeme muset postupovat podle následujících kroků:

  1. Otevřete aktualizovanou aplikaci s nejnovější verzí.
  2. Klikněte na tři řádky vlevo nahoře a Nastavení.
  3. Přejděte na „obrazovku ochrany osobních údajů“.
  4. Povolte funkci a aktivujte ji pomocí Face ID nebo Touch ID.

Jakmile je aktivována obrazovka ochrany osobních údajů, když přejdeme k otevření Disku Google nejprve budeme muset projít obrazovkou, kterou musíme ověřit Prostřednictvím kteréhokoli z těchto systémů integrovaných do hardwaru zařízení Apple. To je dobrý způsob, jak přidat další vrstvu zabezpečení k souborům, které můžeme ukládat v tomto cloudu úložiště.

Disk Google – úložiště

Google LLC

Volný, uvolnit