10 her z App Store, abyste zůstali na gauči dobře

10 her z App Store, abyste zůstali na gauči dobře

Každý týden jsme na dlouhé procházce Obchod s aplikacemi hledají ty nejzajímavější hry. Tento týden jsme našli autentické šperky iPhone a iPad… Chtěli byste se s námi naučit nejlepší hry současnosti?

Nyní, když se blíží víkend, je to skvělá příležitost relaxovat a užívat si na pohovce, v posteli nebo kdekoli, kde se budete cítit pohodlně. Hry pro iPhone, iPad a iPod Touch.

the-walking-dead-michonne-part-3-game-700x389

Začínáme bez dalších okolků. oko! Protože tento týden jsme měli spoustu překvapení … Pojďme si hrát! A pokud chcete zjistit, co pro nás 2016 čeká, nenechte si ujít další vydání her pro iOS.

Assassin’s Creed ID

Co můžeme říci o nové Assassin’s Creed Identity? Otevřený svět plný možností a v renesanční Itálii stovky misí k dokončení a velmi intuitivní ovládání. Připojte se k bratrství!

Brothers: A Tale of Two Souls

Brothers: A Tale of Two Souls je jednou z nejlepších her v App Store. Přispívá nám FANTASTICKÝ příběh a má jen ohromující grafiku. Bezpochyby se s touto pohovkou nepohnete …

The Walking Dead: Michonne

Toto je jedna z mých oblíbených her, nejen proto, že je to minisérie The Walking Dead, ale také proto, že vypráví příběh jedné z nejcharismatičtějších postav v seriálu a komiksu. Už na to nemysli, je to nutnost.

Fear The Walking Dead: Dead Run

A pokračujeme s dalšími TWD, v takovém případě navrhujeme nekonečného běžce odstartovat z populárních televizních seriálů. Buďte opatrní, je to velmi návykové! Dávejte si pozor na zombie!

LEGO Jurský svět

Hry LEGO mají velmi speciální „funkci“, díky níž jsou zábavné, zábavné, zábavné a skvělá zábava. A LEGO Jurassic World není výjimkou. Dobré kino, dobré ovládání, zajímavá hratelnost a vysoká dávka humoru pro všechny věkové kategorie. Pokud jste film viděli, nenechte si ujít hru.

Virtua Tennis Challenge

App Store potřeboval dobrou tenisovou hru pro iPhone a iPad. FIFA 16, NBA 2k6, ale o tenisu jsme neměli nic přijatelného. Výborně! Virtua Tennis Challenge vás vrátí do těch skvělých arkádových let. Navíc má režim pro více hráčů.

Lehký dech

Nemohli jsme zapomenout přidat logickou hru pro iPhone a iPad. Máme každý vkus! Breath of Light je hra, která nám hodně připomíná Koi – Journey of Purity, ne kvůli své hratelnosti, ale kvůli minimalistické grafice a relaxační hudbě. Jak hezké je hrát! Ale … nezaspávejte na pohovce! ? Důrazně se doporučuje.

Chce mě mrtvého

Pokud máte kočku / bude vám tato hra připadat velmi zábavná … Existují lidé, kteří říkají, že kočky nás vždy spiknou, aby nás zabily, a tato hra je právě o tom. Jedno kotě pro nás úžasně připravilo tisíce překážek a pastí na různých úrovních. plošinovka.

Úkol Titanu

Titan Quest je překvapením týdne. Jeden řez – a – lomítko velmi dobře vyvinuté, ale ano, fyzika hry není zrovna zázrakzejména v útočných tazích. Ale jinak máme co do činění s jednou z nejzajímavějších her současnosti.

Hokejové hvězdy

Nakonec doporučujeme Hockey Stars, hru pro více hráčů Miniclip, kde budeme hrát hokej s talíři a leteckým pohledem. Vřele doporučované děti!

Stejně jako v mém případě vám doporučujeme navštívit těchto 20 skvělých her pro Apple TV, pokud obvykle používáte iPad k práci po celý týden nebo se jen chcete pobavit bez smartphonu nebo tabletu. Aby to pro vás bylo ještě jednodušší, jsou rozděleny do kategorií a … jsou nejlepší v daném okamžiku!

Co si myslíte o herních možnostech pro iPhone a iPad z tohoto týdne? Můžete jej přidat do seznamu? Jaká hra nemůže na vašem zařízení iOS chybět? Čekáme na vás v komentářích!