Vydejte se na vrchol s nejlepšími závodními hrami pro iOS

Vydejte se na vrchol s nejlepšími závodními hrami pro iOS

V App Store je k dispozici spousta závodních her pro iPhone i iPad. Někdy je obtížné vybrat všechny z nich, takže v iPadizate vás Malý výběr některých z nejlepších závodních her, které najdete v roce 2016 pro vaše zařízení iOS.

Letos budou nové závodní hry pro iPhone a iPad, které si nemůžete nechat ujít. Tento typ her U uživatelů jsou velmi oblíbené, protože vám umožní cítit pocit závodního řidiče Soutěžte s ostatními uživateli a přáteli, abyste zjistili, kdo je za volantem lepší, z domácí pohovky.

Nejlepší závodní hry pro iOS.

Pokud hledáte nové hry pro zábavu ve svém volném čase a máte rádi rychlost, čtěte dál, protože pak vy Nejlepší závodní hry vydané v roce 2016I když na konci roku určitě vyjde více.

Užijte si rychlost s nejlepšími závodními hrami pro iPhone a iPad!

Monitorování půdy

Užijte si blátivé oválné stopy a docela slušnou 3D grafiku. Má realistické ovládací prvky a dvě desítky různých automobilů, ze kterých si můžete vybrat.

Drag Racing Classic

Jedna z nejvíce návykových závodních her s více než 40 miliony uživatelů po celém světě. Vyzvěte ostatní uživatele s více než 50 vozy, aby si vybrali ten, který se vám nejvíce líbí, závodní profesionální závody s 10 hráči a mnoho dalšího.

Jet Car Stunts 2

Tato hra je něco jiného, ​​než jsme zvyklí, protože v této hře budete muset řídit motorová vozidla na abstraktních tratích se spoustou skoků a bláznivých přistání ve vysokých rychlostech. V Jet Car Stunts 2 si můžete užít více než 100 bláznivých skladeb.

Solární závod

Budete muset pilotovat vesmírnou loď v nejvíce galaktickém a futuristickém prostředí. Při běhu v tomto nekonečném světě navíc budete muset dosáhnout různých cílů a překonat překážky, tato mise se komplikuje, protože vaše rychlost dosahuje šílených úrovní.

Závod v autě

Pokud jste unaveni z her, které jste hráli soutěží ve třetí osobě, je to vaše nejlepší sázka. Racing in Car vám umožní zažít automobilové závody v první osobě a můžete si vydělat peníze na nákup nových aut.

Úvodní auta

Splash Cars dodávají závodním automobilům nový rozměr: barvu. Než vyčerpáte palivo, měli byste soustředit veškeré úsilí na vymalování co největšího počtu ulic, koupit posilovače a držet se dál od policie, protože se jim nelíbí, co děláte.

Řidič dopravy

Nakonec si nemůžete nechat ujít závodní hru, kde hvězdným vozidlem je motocykl. Je to další typ nekonečného běhu, kdy se musíte snažit jít co nejvíce, abyste si vydělali peníze při předjíždění, zrychlování nebo jiných pohybech, jako jsou kola.

Přes | PhoneArena