10 hororových her pro iPad a iPhone, které byste měli vyzkoušet

10 hororových her pro iPad a iPhone, které byste měli vyzkoušet

10 hororových her pro iPad a iPhone, které si můžete užít … Děsivé!

App Store se vyznačuje tím, že má hry všech žánrů, barev a pro každý vkus: dobrodružné hry, platformy, RPG, FPS, retro hry, arkády … A samozřejmě ano: Hororové hry!

Z iPadizate Vybrali jsme seznam 10 děsivých her pro všechny fanoušky žánru. Doufáme, že se vám budou líbit a budete vyzváni, abyste je vyzkoušeli. Některá z nich jsou skutečnými uměleckými díly, pokud jde o grafiku, hratelnost nebo úroveň teroru.

The Walking Dead: The Game – sezóna 2

Vášnivá zombie apokalypsová hra, která pohnula nejvíce mas, zasáhla App Store a vznášela svou druhou sezónu. Dir-dir Druhá epizoda The Walking Dead Zůstává stejný způsob nákupu, protože si můžete koupit 5 epizod po 4,49 EUR za kus.

Tajemství jeho úspěchu může být kvůli velké interakci, kterou udržuje s uživatelem. a to z něj dělá jedinečnou hru v žánru zombie a ve všech hrách vyvinutých společností TellTale. Hra, kterou rozhodnete VY “Co bude dál”. Nebo možná jeho úspěch pramení z jeho grafiky ve stylu komiksu a zombií, které nás dostaly ze strachu. Co myslíš?

Rok březen

Každý, kdo dostane příležitost zahrát si tento klenot, se mnou souhlasí, že jde o jednu z nejoriginálnějších a nejkreativnějších mobilních hororových her. Z letošní procházky (neboli „årsgång“) jako švédské tradice víme, že lidé obvykle chodí hluboko do lesa, aby zjistili o své budoucnosti na Silvestra. Představte si, jak děsivé to bylo! Hra stojí v App Storu 3,59 €.

Elegantní, krásná a velmi ponurá. Hra, která vás okouzlí svým fascinujícím příběhem, mentálními výzvami a vynikající a inovativní hratelností. Nenechá vás to lhostejným!

Oči

Oči se do nás vplížily Nejlepší hororové hry Díky vykreslené grafice a herní mechanice. Nabízí velmi jednoduchou hru díky jednoduchému ovládání, což je hezké. Dále Oči jsou kompatibilní s EveryplayProto můžete své hry snadno uložit, abyste je mohli později ukázat svým přátelům, nebo je sdílet na YouTube nebo sociálních sítích.

Je to nezávislá hra z pohledu první osoby, kde musíte sbírat pytel peněz, zatímco vás někdo nebo někdo honí … Běžte, běžte!

Věřím strachu

Není to jednoduché se strachem, kterému věřím hororová hraJe to také dobrodružství plné záhad, zápletek a hádanek, které je třeba vyřešit. Tato úžasná hra s nádhernou grafikou a texturami udrží vaši mysl aktivní a vždy ve střehu.

Příběh je založen na Strašné testy a experimenty lidí na tom strašném místě, kde jste a budete muset hledat předměty, řešit hádanky, studovat poznámky a cestovat zpět v čase, abyste našli hrůzu, kterou tato stránka skrývá. Věřím, že používáte engine „unreal Engine 3“, protože se bojím … Ne pro grafiku!

SlenderMan’s Forest

Na tomto seznamu nemohla chybět SlenderMan, jedna z nejděsivějších postav v historii videoher. Slenderman’s Forest nebo Slender Rising 2 (a strašidelná hra s dechberoucí grafikou), ale nakonec jsme vybrali první.

Zajímavé na SlenderMan’s Forest jsou jeho další funkce. jako je nahrávání a sdílení her nebo nahrávání tváře při hraní her. Tato hra také nabízí možnost hrát na různých mapách a terénech, ve dne i v noci.

Pokoj dva

Pokračujeme dalším atmosférickým hlavolamem, díky kterému jsou hororové hry nové a kreativní. Second room je vynikající pokračování, které obsahuje: ohromující 3D grafika, dobře vyvinuté interaktivní animace a velké mentální výzvy tak si udržíš závislost na hře.

Téma začíná v místnosti, která skrývá spoustu testů, skrytých stop a hádanek. Postupem ve hře odemknete další části místnosti a další místa, kam budete cestovat mystickou silou, například sklep a chrám.

Tmavá louka

Dark Meadow: The Pact je hra z pohledu první osoby, kde se probudíte v opuštěné nemocnici a budete částečně napadeni přírodou. Místo vypadá prázdné, dokud vás muž na invalidním vozíku nepodpoří, abyste s ním spolupracovali na útěku. Tato pochmurná nemocnice.

Cílem hry je jen přežítKdyž se snažíte najít cestu ven, přiblíží se k vám nějaké strašidelné a démonické bytosti, aby vás zabily. Můžeš vyjít živý?

Cestující

Occupier je jednou z nejnovějších v duchu hororových her o přežití inspirovaných Slendermanem. Z nějakého zvláštního důvodu se ocitnete uvězněni v opuštěném hotelu se zlým stvořením známým jako „klidný“ …

Co děsícího děsí nejvíce, je atmosféra, která obklopuje hru a udržuje vás neustále nervózní.. Chcete-li ve svém dobrodružství postupovat, budete muset hádat, kde se monstrum nachází, uniknout a někdy ho dokonce zachytit a zpomalit jeho cestu házením předmětů.

Mrtvý prostor

Dead Space nemohl na našem seznamu chybět. Možná je to tato top 10 hra, která vám dává menší hrůzu a strach, ale má také svůj význam. Děj se odehrává ve vesmírné lodi, váš velitel vás krok za krokem provede, do kterých místností máte jít a co dělat dál.

V mrtvém vesmíru Setkáte se s podivnými tvory a mimozemšťany pomocí laserových zbraní a futuristických motorových pil. Grafika není vůbec špatná, ale hratelnost a ovládání jsou mnohem lepší. Příběh je navíc velmi zajímavý a po mnoho okamžiků zažijete nervy, napětí nebo strach při běhu o život v nekonečných chodbách obklopeni mrtvými a mimozemšťany.

Udušení

Tuto děsivou desítku jsme dokončili hrou zdarma. The Drowning nabízí zcela odlišný přístup k FPS hrám. Humanoidní tvorové a kosterní příšery na vás zaútočí Musíte zaostřit svůj cíl, abyste je všechny zabili.

Hra začíná temnou a strašidelnou linií, dystopicky, vyprávět o světové apokalypse. Můžeme říci, že teror nepochází z akce samotné hry, která se stává velmi vzrušující, ale můžeme říci, že pochází z hrozných příšer, se kterými se setkáte. Pokud se pokusíte, nebudete litovat!

Co si o nás myslíš Sbírka hororových her pro iPad a iPhone? Můžete přidat další tituly? Takže neváhejte a napište nám komentář!